Prostowanie.

  • 2014-02-18, o 14:17
  • 69
  • 30 184
  • 44
  • 64

Re: Prostowanie.

na szczęście mam proste zeby, ale gdyby tak nie było na pewno zdecydowałabym się na aparat 

Re: Prostowanie.

myślę, że zawsze warto prostować ząbki

Re: Prostowanie.

Zależy od miasta, typu aparatu na zęby - nawet te stałe mają ileś wariantów, od liczby wizyt, od czasu leczenia. Sam aparat - oba łuki, to jakieś 5-6 tys. Wizyty też są drogie. Na koniec trzeba jeszcze mieć aparat retencyjny na noc i to też kosztuje. Weź też pod uwagę, że przed założeniem aparatu należy wyleczyć wszystkie zęby i to samo już może kosztować dużo i zająć kupę czasu.

Re: Prostowanie.

chciała bym założyć aparat ortodontyczny tej zimy, mam fundusze ale też mam małe dylematy. Mam kilka pytań... czytam, pytam... może pomożecie... gdzie w Łodzi mieliście leczenie ortodontyczne i polecacie a gdzie nie polecacie? czym się kierować przy wyborze gabinetu ortodontycznego? na jaki aparat ortodontyczny się zdecydować?

Re: Prostowanie.

Ja miałam prostowane zęby i minimalnie się jeden skrzywił. Ale jest niebo a ziemia

Od 3000zl w górę, w tym już są wizyty.

Re: Prostowanie.

chyba około 3000 zł

Re: Prostowanie.

Niestety sam aparat kosztuje ponad 3000 zł więc sporo

Re: Prostowanie.

sporo już wiem co i jak z tymi ortodontami więc się podzielę. Przy wyboorze ortodonty decydujcie się na taki gabinet, który jest zawsze otwarty w razie czego jak się coś poluzuje czy uwiera. Ja zdecydowałam się na gabinet Ortoprotex! Stan mojego uzębienia wymagał pomocy wybitnego specjalisty do którego na szczęście udało mi się trafić :) Leczenie ortodontyczne u mnie dopiero się zaczeło, ale same wizyty to po prostu czysta przyjemność, gabinet wspaniały a pracujące tam panie to po prostu anioły! Atmosfera gabinetu naprawdę godna polecenia! I najważniejsze, że gabinet jest otwarty codziennie.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: