coś do rozplątywania włosów?

  • 2017-10-25, o 21:39
  • 17
  • 8 050
  • 15
  • 16

coś do rozplątywania włosów?

jak w pytaniu

kkkkkk

Re: coś do rozplątywania włosów?

ostatnio używam odżywki w sprayu z Joanny z keratyną, bardzo dobrze rozplątuje włosy a do tego ładnie pachnie :)

Re: coś do rozplątywania włosów?

Przede wszystkim dobra szczotka. Ja używam wet brush i na prawdę jest świetna. Według mnie szczotki TT nie umywają się do niej. 

Re: coś do rozplątywania włosów?

Dobra szczotka, odżywki i maski przy myciu włosów, olejki lub mgiełki przed rozczesywaniem

Re: coś do rozplątywania włosów?

Przede wszystkim dobra szczotka. Ja używam wet brush i na prawdę jest świetna. Według mnie szczotki TT nie umywają się do niej. 

2017-10-26 20:05:24 autor koniczyna684

Nie znam Wet Brush ale mam TT i jestem z niego mega zadowolona. Jak żadna inna szczotka radzi sobie z moimi kołtunami. O prócz tego tak jak mówią dziewczyny odpowiedni szampon i odżywka do włosów w połączeniu ze szczotką powinny załatwić sprawę (rofl)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: coś do rozplątywania włosów?

ja też mam taki problem. dobra odżywka nawilżająca trochę mi pomaga

Re: coś do rozplątywania włosów?

Ja mam taki spray z oliwka z rossmanna i do tego tangle teezer i to mi sie sprawdza w odklaczaniu wlosow

Re: coś do rozplątywania włosów?

Dobra szczotka o podstawa, odzywki bardzo pomagają :)

Re: coś do rozplątywania włosów?

U mnie Tangle Teezer się świetnie spisuje, no i tak jak dziewczyny wyżej piszą, po uzyciu odżywki o wiele łatwiej się rozczesuje :)

Re: coś do rozplątywania włosów?

U mnie fajnie sprawzda sie odzywka z glisskur

Re: coś do rozplątywania włosów?

Super jest odżywka z dove złota, ewentualnie serum do końcówek z bliższe kura a do tego Szczotka z dzika lub Tt :)
K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: