jak dokładnie blendować cienie

  • 2017-02-01, o 23:13
  • 33
  • 10 963
  • 28
  • 28

Re: jak dokładnie blendować cienie

Trudno tak wyjaśnić na forum... najlepiej wejdź na yt i pooglądaj nieco filmików :)

2017-02-02 15:11:31 autor DobraDusza88

ja tak właśnie robię

Re: jak dokładnie blendować cienie

Trudno tak wyjaśnić na forum... najlepiej wejdź na yt i pooglądaj nieco filmików :)

2017-02-02 15:11:31 autor DobraDusza88

 

Dokładnie:)

Re: jak dokładnie blendować cienie

Praktyka czyni mistrza:)

Re: jak dokładnie blendować cienie

Polecam filmiki na yt 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: jak dokładnie blendować cienie

Ciężko jest do wytłumaczyć, najważniejsza jest praktyka. A zadanie z pewnością ułatwią filmiki na Yt i wpisy na blogach, tak jak poprzedniczki wspominały :D 

Powodzenia w nauuce! :) 

Re: jak dokładnie blendować cienie

Przede wszystkim dobrze przypudrować powieki, dzięki temu cienie nie przykleją się w miejscu przyłożenia pędzla. Wtedy też będzie ciężko je rozblendować i zostanie plama. Najlepiej zaczynać od jasnych cieni. Trzeba też pamiętać, żeby dobrze strzepnać namiar cienia z pędzla. Bardzo pomocny jest również cielisty cień, dzięki któremu możemy pięknie zmiękczyc ewentualne granice :)

Re: jak dokładnie blendować cienie

ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć :) na yt znaleźć można sporo przydatnych filmików.

trzeba zainwestować w dobry pędzelek do blendowania

Re: jak dokładnie blendować cienie

Jak cienie są kiepskiej jakości to nawet dobry pędzelek nie pomoże. Oczywiście nie trzeba od razu inwestować w paletkę ceni za 200 złotych, ja mam drogeryjną Sunrise od eveline, ona dobrze się sprawdza, kolory ma piękne, dobrze się te cienie blendują.

Re: jak dokładnie blendować cienie

Trzeba mieć dobre narzędzie i cienie to później łatwo się blenduje cienie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: