Sprawdzone kolory paznokci na wiosnę

  • 2016-01-09, o 12:12
  • 69
  • 24 463
  • 45
  • 50

Re: Sprawdzone kolory paznokci na wiosnę

różowy i pomarańczowy

Re: Sprawdzone kolory paznokci na wiosnę

koralowy :)

Re: Sprawdzone kolory paznokci na wiosnę

Jestem absolutną fanką klasyki - paznokcie raczej krótkie, nie szponiaste :) Kolory ciemne albo elegancka, klasyczna czerwień. Moda się zmienia, ale mój gust niekoniecznie ;) Zawsze zadbane i pasujące do wszystkiego. To oczywiście kwestia indywidualnych preferencji, bo u innych zmyślne paznokcie mi się podobają, ale sama bym sobie nie zrobiła.

Re: Sprawdzone kolory paznokci na wiosnę

rozowe

Re: Sprawdzone kolory paznokci na wiosnę

czerwień, pomarańcz, róże

Re: Sprawdzone kolory paznokci na wiosnę

W ogóle szeroko rozumiane pastele. Tu jest sporo inspiracji. Można sobie zrobić delikatne kolory i wted każdy paznokieć w innym, ciekawie to wgląda. Albo np. błękit przechodzący w róż.

Czasem można pobłądzić, kochać nieodpowiednią osobę, płakać nad drobnostkami, ale to jedynie zbliżyło nas do miejsca, w którym jesteśmy. Wszyscy popełniamy błędy, mamy rozterki i żale z przeszłości. Ale każdy z nas ma siłę by ukształtować nowe dni w swą przyszłość. Każda rzecz, która przytrafia nam się w życiu przygotowuje nas do tego, co ma jeszcze nadejść.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sprawdzone kolory paznokci na wiosnę

Wszelkie pastelowe kolory, róże. Preferuję raczej jasne kolory oraz piękną ciepłą czerwień :)
K.K.

Re: Sprawdzone kolory paznokci na wiosnę

U mnie cały rok się sprawdza czerwień i ciemny róż

Re: Sprawdzone kolory paznokci na wiosnę

Na pewno jaśniejsze niż na jesień i zimę, lubię pastele ale wyraźne, nie mdłe, bo przy bladej skórze blade kolory giną moim zdaniem.

Re: Sprawdzone kolory paznokci na wiosnę

Ja kocham wszystkie odcienie różu, beżu i wszelkich nudziaków

Roks1
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: