Próbki

  • 2015-06-05, o 15:03
  • 91
  • 49 099
  • 51
  • 61

Ja tez poprosze o pomoc, jaki odcien bedzie najlepszy dla jasnej karnacji?

Re: Próbki

agakominek1 niestety nie jesteśmy w stanie określić jaki kolor będzie odpowiedni do jasnej karnacji, ponieważ to zależy również od pigmentacji. Proszę żebyś napisała jakich podkładów używałaś do tej pory. Na tej podstawie dobierzemy najbardziej zbliżony. 

Re: Próbki

Czy mogłabym prosić o doradzenie w doborze podkładu z Makeup Atelier Paris z serii waterproof. do tego czasu używałam Revlon Colorstay do cery tłustej, w odcieniu 180 sand begie ale jest on dla mnie odrobinę za różowy.

Re: Próbki

należy wybrać za pomocą testera

Re: Próbki

Czy mogłabym prosić o doradzenie w doborze podkładu z Makeup Atelier Paris z serii waterproof. do tego czasu używałam Revlon Colorstay do cery tłustej, w odcieniu 180 sand begie ale jest on dla mnie odrobinę za różowy.

2017-03-01 18:34:49 autor

 

Też jestem ciekawa

Re: Próbki

Anna najbardziej odpowiednim odcieniem będzie 2NB. 

Re: Próbki

Używam revlon colorstay do cery normalnej w kolorze 150 buff, chciałabym wypróbować podkład z Loreal True Match, który będzie najbardziej zbliżony? w sklepie nawet po testerach cięzko dobrać.

Re: Próbki

Hej :) Czy mi również pomogłabyś dobrać odcień? Obecnie używam Loreal Infallible 125 Natural Rose, obecnie jest dla mnie troszeczkę za ciemny.

Z góry dziękuję :)

Re: Próbki

Jeżeli na do mojej cery pasują odcienie podkładu Burjois 123 Vanille N52 lub Light Beige N53 (to zależy od pory roku) to jak względem tych odcieni będzie wypadał podkład MakeUp Atelier Paris kolor 2NB? Mam cerę oliwkową, w żółtych tonach. Ciężko mi określić który kolor będzie najbardziej zbliżony do mojej karnacji. Czy są może gdzieś dostępne stacjonarnie?

Re: Próbki

Witam, czy i ja mogłabym prosić o pomoc w dobraniu odcienia podkładu.? Do tej pory używałam podkładu RIMMEL - WAKE ME UP kolor 100 ivory.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: