Czy to prawda, że przy wrażliwej skórze można korzystać tylko z makijażem, który jest sprzedawany w aptekach?

  • 2017-09-26, o 19:55
  • 3
  • 2 911
  • 4
  • 4

Czy to prawda, że przy wrażliwej skórze można korzystać tylko z makijażem, który jest sprzedawany w aptekach?

Czy to prawda, że przy wrażliwej skórze można korzystać tylko z makijażem, który jest sprzedawany w aptekach?

Re: Czy to prawda, że przy wrażliwej skórze można korzystać tylko z makijażem, który jest sprzedawany w aptekach?

Nie przesadzajmy 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy to prawda, że przy wrażliwej skórze można korzystać tylko z makijażem, który jest sprzedawany w aptekach?

bez przesady :) ja mam wrazliwą i krem okej mam z apteki za jakies chore pieniądze, ale podkład czy puder mam mineralny annabelle, koszt około 30zł i mineralne się sprawdzają przy cerze z problemami :)

Re: Czy to prawda, że przy wrażliwej skórze można korzystać tylko z makijażem, który jest sprzedawany w aptekach?

Na pewno wypada badac sklady, bo przeciez jest masa hipoalergicznych kosmetykow w zwyklych drogeriach jak Rossman czy Douglas. A tak to nie ma reguly na te apteki, choczai tam pewnie beda same tylko hipoalergiczne

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: