Czy to prawda, że nie ma kosmetyków bez konserwantów?

  • 2017-09-25, o 19:37
  • 28
  • 8 863
  • 22
  • 22

Czy to prawda, że nie ma kosmetyków bez konserwantów?

Czy to prawda, że nie ma kosmetyków bez konserwantów?

Re: Czy to prawda, że nie ma kosmetyków bez konserwantów?

kosmetyki np mineralne nie posiadaja w swoim skladzie konserwantow

Re: Czy to prawda, że nie ma kosmetyków bez konserwantów?

To prawda, podobnie inne pudry nie beda ich mialy. Co do konserwantow to nie jest tak, ze kazde konserwanty sa straszne dla nas. Niektore z nich nawet w spozywce sa neutralne dla ciala czlowieka.

Re: Czy to prawda, że nie ma kosmetyków bez konserwantów?

Pewnie są jakieś naturalne

Re: Czy to prawda, że nie ma kosmetyków bez konserwantów?

mineralne nie posiadaja konserwantów, uzywam tych z annabelle, one mają tylko cztery składniki, zresztą skład znajdziesz na ich stronie poczytaj, w ogóle mineralne kosmetyki polecam, bo cera sie po nich zdecydowanie poprawia

Re: Czy to prawda, że nie ma kosmetyków bez konserwantów?

Kosmetyki mineralne są na tym polu najlepsze. Ja już od dłuższego czasu kupuję kosmetyki Annabelle Minerals, jakościowo są świetne. Do tego ich pędzel do podkładu i można robić makeup :-)

:* ^^

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy to prawda, że nie ma kosmetyków bez konserwantów?

zgadzam się, radze wszystkim się przerzucic calkowicie na mineralne kosmetyki do makijazu a sami poczujecie jak cera odzyje po nich

Re: Czy to prawda, że nie ma kosmetyków bez konserwantów?

mineralne kosmetyki sa bez :P

Re: Czy to prawda, że nie ma kosmetyków bez konserwantów?

Myśle ze istnieją takie bez konserwantow

Re: Czy to prawda, że nie ma kosmetyków bez konserwantów?

Nie no, kosmetyki mineralne są bez konserwantów. W Annabelle Minerals mówią, że korzystają tylko z chyba 4 składników - wszystkich naturalnych. Mam ich zestaw do makijażu i działa na mnie lepiej niż jakiekolwiek kosmetyki które stosowałam do tej pory.

:* ^^

Re: Czy to prawda, że nie ma kosmetyków bez konserwantów?

Pewnie takie, które zrobisz samodzielnie w domu. Jednak nikt nie zagwarantuje Ci wtedy, ze nie podziałają na ciebie gorzej niż te z konserwantami. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: