zabiegi na rumień na polikach?

  • 2017-10-18, o 01:01
  • 6
  • 3 832
  • 6
  • 6

zabiegi na rumień na polikach?

Na typowe czerwone placki na polikach.. jest to moim mega kompleksem a nawet podkład mi tego nie przykrywa w całości.

q.

Re: zabiegi na rumień na polikach?

Chętnie bym coś zrobiła ze swoim rumieniem

Re: zabiegi na rumień na polikach?

Może spróbuj pójść z tym do dermatologa?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: zabiegi na rumień na polikach?

jeśli rumień jest duży to chyba tylko laserowe zamykanie naczynek. Też mam cerę naczynkową, ale wcześnie się zorientowałam i bardzo dbam o twarz. Wiem jednak, że jeśli się nie zacznie wcześnie zapobiegać to mogą pojawić się naprawdę paskudne popękane naczynka. Podobno laserowe usuwania naprawdę działa, ale to niestety też nie mały koszt :(

Re: zabiegi na rumień na polikach?

moze dermatolog pomoze?

Re: zabiegi na rumień na polikach?

Znam fajny dermokosmetyk na rumieńce. Bardzo ładnie łagodzi u mnie ten stan.

Zimą potrzebuję wesprzeć trochę to serum witaminą c np w kremie lub też dobrze sie sprawdza krem przeznaczony do regeneracji skóry po zabiegach estetycznych.

To dermomedica anti-redness. Kupuję go na usunięto reklamę

Mam tam stały kod rabatowy -5% (MIDIKAN5) na wszystko co z tej marki kosmetycznej. Kod obejmuje jeszcze inne jakieś marki, ale nie pamiętam bo głównie kupuję tam tą dermomedicę.

Re: zabiegi na rumień na polikach?

Ja mam cerę naczynkową ze skłonnością do rumienia i zdecydowalam się na zamykanie naczynek laserem. Trochę drogie i nieco bolesne ale warto. Skóra mi się rozjaśniła, większość naczynek uległa likwidacji. Powinnam iśc na powtórkę - na którą zbieram kaskę ;) i myślę o nogach, tam też mam popękane naczynka.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: