Trądzik ;/

  • 2011-02-10, o 12:15
  • 205
  • 99 244
  • 129
  • 125

Re: Trądzik ;/

Ja polecam liść oliwny 

Mój wpis o liściu oliwnym

Re: Trądzik ;/

Dziewczyny, a robiłyście badania hormonalne? Trzeba ustabilizować hormony i wtedy cera się poprawia :) U mnie na szczęście jest co raz lepiej, a szczególnie teraz jak używam żelu Effaclar do codziennego oczyszczania twarzy rano i wieczorem. 

 

2017-06-21 07:49:48 autor Marisol

też lubie ta firme i ich zee do twarzy + uzywam kremów i masek z bielendy carbon detox, bo oczyszcza i matowi cere

Re: Trądzik ;/

Fajny jest Anti Acne Floslek

Re: Trądzik ;/

Hej, ja zaczęłam chorować na trądzik różowaty w wieku 27 lat. Miałam sporo wyprysków, rumień. Stosowałam bardzo wiele kosmetyków. Ale najlepsze efekty miałam po kremach z Acnerose. :) Produkty te mają naturalny skład, więc nie trzeba się bać podrażnień.

Re: Trądzik ;/

U mnie najlepiej podziałał Anti Acne Floslek.

Re: Trądzik ;/

Maseczka lerosett ze swederm. Naturalny skład, rewelacyjnie oczyszcza. Pryszcze znikają, zaskórników dużo mniej. Teraz już używam jej tylko punktowo, jak coś się pojawi i do przemywania twarzy.

Re: Trądzik ;/

Same maseczki dla mnie niestety to za mało :( Hormony badałam ale wszystko mam w porządku. Może to kwestia diety. Póki co stosuję zestaw Acnerose i widzę poprawę więc zobaczymy co dalej będzie się działo. Mam nadzieję, ze nie zacznie sie znowu pogarszac

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Trądzik ;/

A mnie dziwi ze wszyscy daja zlote rady i mowa ze cos na 100% pomoze. Na problemy z cera trzeba wszytskiego po 100 razy przetestowac i dopiero mozna znalezc cos odpowiedniego ;) Mi np. pomagało sevolium bardzo, ale już moja przyjaciołka musiała brac axotret. Przy czym skora jej sie luszczyla i dlonie tez. Takze nie ma srodka idealnego, trzeba isc do dermatologa albo samemu testowac.

Uśmiechnij się :))

Re: Trądzik ;/

Co do dermatologów, to niestety nie raz trafiłam na niekompetentnych. Wszyscy tylko faszerują nas od razu silnymi lekami retinoidy itp. Mnie poleciła koleżanka Neoglandynę - supmlementy diety i przyznam szczerze, że bardzo mi pomogło. To są kwasy omega 3-6-9 na bazie olei - olej lniany i z ogórecznika, a to właśnie olej z ogórecznika wspaniale działa na cere i przynosi widoczne efekty. Tylko, że z kolei ja, nie byłam w stanie pić tego oleju, dlatego wybrałam suplementy diety i nie pożałowałam :) 

Re: Trądzik ;/

najlepiej przejść się po radę do dermatologa

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: