tłusta cera - krem nivea , "skórki"

  • 2012-03-23, o 21:37
  • 63
  • 28 386
  • 40
  • 52

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Jest dobry

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Polecam z czystym sercem

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Ogólnie to przy tłustej cerze dobrze jest próbować maseczek, bo one też potrafią polepszyć kondycję skóry, a właśnie z doborem kremu jest często kłopot ☹ U mnie w lato przy wysokich temperaturach cera szaleje i szybko zaczynam się świecić. Od niedawna zaczęłam robić sobie maseczkę Sebu Control z Eveline i jest znaaacznie lepiej

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Nie uzywalam, bo jakos nie lubuje sie w Nivea, dla mnie najlepsze sa produkty bielendy, a do cey tlustej szczegolnie seria zielona herbata. krem na dzien matujacy oraz na noc regulujacy sa poprostu swietne. Mam problem z kolei z doborem odpowiedniego kremu BB do cery tlustej. 

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Nie uzywalam, bo jakos nie lubuje sie w Nivea, dla mnie najlepsze sa produkty bielendy, a do cey tlustej szczegolnie seria zielona herbata. krem na dzien matujacy oraz na noc regulujacy sa poprostu swietne. Mam problem z kolei z doborem odpowiedniego kremu BB do cery tlustej. 

2017-09-08 09:25:10 autor szalona20

ta seria bielendy jest świetna w koncu coś dla mojej cery, a próbowałaś kremu CC z boujours ? 

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Nie używam, stosuje Cetaphil :)
K.K.

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

a ja też go używam do ciała ale do twarzy u mnie odpada,

a do tłustej cery to chyba też nadaje się maseczka silver detox bielenda? kremy trzeba wybierać jakieś specjalne więc może lepiej pytać w aptece?

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Polecam z czystym sercem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

Nie przepadam za nivea :P 

Re: tłusta cera - krem nivea , "skórki"

a ja też go używam do ciała ale do twarzy u mnie odpada,

a do tłustej cery to chyba też nadaje się maseczka silver detox bielenda? kremy trzeba wybierać jakieś specjalne więc może lepiej pytać w aptece?

2017-10-13 17:59:30 autor pudra

jak do cery tłystej to tez polecam z aktywnym węglem z carbon detox, bo błyskawicznie matowi cere i dodatkowo dokładnie oczyszcza

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: