Pękająca skóra na dłoniach

  • 2012-06-27, o 11:13
  • 166
  • 88 300
  • 95
  • 117

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Dokładnie, potrzebny jest jakiś tłusty krem, możesz też spróbować maski do rąk. Ja używałam ostatnio fajnej maski do przesuszonych dłoni z bielendy, nazywa się Comfort, jest z masłem shea. Maska ładnie nawilża, po kilkukrtonym stosowaniu miałam gładsze dłonie, już mi tak nie pękały jak wychodzilam na zewnątrz...

Re: Pękająca skóra na dłoniach

To przede wszystkim kwestia dobrego nawilżenia, mi tutaj sprawdziła się rękawica Mani Spa Efektimy

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Też mam ten problem i póki co nie znalazłam rozwiązania, używałam wielu kremów a także oliwy na ciepło i maseczki z żółtek i nic nie pomaga :(

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Krem do rąk z neutrogeny lub do skóry atopowej:)

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Koniecznie Floslek, żel za aloesem

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Wystarczy krem ziołowy HB - i będzie ok. Nie mam problemów z dłońmi, a dbam jedynie o podstawową pielęgnację. Jak na razie wszystko działa jak należy. Kremu używam raz, nie mam problemów, do końca dnia skóra jest delikatna, gładka, a tym bardziej nie jest sucha. Z mojej perspektywy - zdecydowanie polecam. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Fajnie nawilżające kremy ma Floslek, zwłaszcza Happy per Aqua

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Ja tam używam zwykłęgo kremu Nivea, albo Dove, nic więcej. Widziałam kiedyś specjalne maseczki nawet na dłonie do regeneracji, ale nie pamiętam już nazwy.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Swederm ma fajnie działającą maść HudSalva. Od jakiegoś czasu tylko jej używam. Poleciła mi koleżanka, która stosowała ją kiedy przemroziła dłonie. Sprawdza się nie tylko na dłoniach, ale i na stopach czy łokciach. Ma taki perlowo błyszczący kolor, dość przyjemnie się wsmarowuje i na dlugo nawilża. 

Re: Pękająca skóra na dłoniach

musisz pamiętać o regularnym i mocnym nawilżaniu skóry dłoni

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: