Żółte paznokcie - co jest nie tak??

  • 2012-02-28, o 12:28
  • 83
  • 49 397
  • 54
  • 65

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

albo coś nie tak z lakierami jakich używasz albo od palenia. Nie wiem czy żółte paznokcie to może być oznaka jakiejś choroby czy coś… tak czy siak warto wypróbować odżywkę wybielającą z eveline – mi ładnie wybieliła paznokcie, kiedy zaczęły mi żółknąc. Szczególnie taki ekspresowy ratunek przydaje się na imprezy typu wesele itp.

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

może za długo czerwony lakier trzymasz ma paznokciach

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Wystarczy zrobić sobie przerwę od malowania paznokci na jakis czas i wszystko wroci do normy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Może kwestia lakierów

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

pewnie od lakieru pofarbowały

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

pewnie od lakieru pofarbowały

2017-10-15 09:25:45 autor mista

zgadzam sie

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Ja też tak mialam,po długim malowaniu bez przerwy paznokci

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Warto wykluczyć grzybicę paznokci, jesli używalaś czerwonego lakieru to może być również jego wina. Jeśli zażółcenie się utrzymuje jakiś czas to najlepiej pójśc do apteki i kupić jakiś lek. Na przebarwione paznokcie spowodowane lakierami można jeszcze zaradzić domowymi sposobami. Polecam poczytać ten artykuł:http://www.kobiety.pl/uroda/wybielanie-paznokci-domowe-i-latwe-sposoby tam znajdziecie parę trików. Jeśli jednak są to zmiany chorobowe to trzeba iść do dermatologa.

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Mi żółkły szczególnie przy używaniu lakierów do paznokci w kolorach czerwonym i fioletowym. Jak zrobiłam sobie dłuższą przerwę i paznokcie mi odrosły były już znów jaśniejsze.

Re: Żółte paznokcie - co jest nie tak??

Ja miałam żółte paznokcie jako skutek nakładania czerwonych lakierów na paznokcie bez bazy :( też od przypraw niektórych paznokcie robią się żółte
K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: