Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

  • 2016-01-16, o 10:44
  • 32
  • 11 365
  • 18
  • 25

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

Bardzo fajne są jeszcze szpilki BravoModa. Nie wiem czy kojarzysz. Półka cenowa poniżej najbardziej znanych marek, a jednak jakościowo wygląda to naprawdę super. Nie przymierzysz, nie przetestujesz, nie ocenisz - to akurat proste. U mnie nawet po nocnej, tanecznej imprezie nic się nie działo ze stopami. Kondycję miały perfect.

Wojas / Ryłko :)
K.K.

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

Od Bravo Moda, najlepiej bezpośrednio ze sklepu producenta - usunięto reklamę

Co ciekawe - w ich obuwiu chodzi wiele celebrytek, a przecież to jedna średnia półka cenowa.

Akurat ja kupuję ich buty dla jakości i wygody - nie spotkałam jeszcze tak wygodnych szpilek.

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

O dziwo te z Tesco są dość wygodne, a kosztują mniej niż 100 zł. Może nie są najlepszej jakości, ale mają taką grubą wkładkę w środku i przez to łatwiej mi się w nich chodzi, niż w innych. Można też do szpilek, które nam się podobają, a właśnie do końca wygodne nie są, dokupić wkładki jakieś dobre i zapiętki, żeby stopa nie uciekała. 

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

kazar, badura

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

lasocki

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

Sama kupowałam w sklepach internetowych bo jest największy wybór. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

Sama kiedyś preferowałam sklepy stacjonarne bo lubiłam sobie  buty przymierzyć ale teraz tak jak Ty wolę kupować w sklepach internetowych. 

usunięto reklamę

 

 

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

Buty tylko stacjonarnie, chyba że masz "bezproblemowe" stopy.

Re: Gdzie mogę kupić wygodne szpilki w szpic ??

No chyba, że. W sklepach internetowych jest na pewno ten plus, ze mozna buty odesłać jeśli nie pasuje rozmiar.  

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: