walka ze zmarszczkami!

  • 2017-09-29, o 08:36
  • 23
  • 6 661
  • 23
  • 17

walka ze zmarszczkami!

Zauważyłam, że wokół moich oczu pojawia się coraz więcej zmarszczek. To samo zresztą koło ust. Przyznam, że mnie to zaniepokoiło :( co robicie żeby zniwelować zmarszczki lub jakoś im zapobiec?

Re: walka ze zmarszczkami!

Kremy przeciwzmarszczkowe i nawilżanie tamtych okolic

Re: walka ze zmarszczkami!

przede wszystkim nawilżaj skórę i nawadniaj. Pij dużo wody, zdrowo się odżywiaj i unikaj używek. To jest klucz do młodego wyglądu i zdrowej cery :P

Re: walka ze zmarszczkami!

według mnie jednak sporo też mają geny do gadania :P sorry, ale niektórzy choć będą nie wiadomo co robić to i tak będą się szybciej starzeć…. Poza tym wiele zależy od sposobu, w jaki traktujesz swoje ciało, czy je regenerujesz, dajesz mu odpoczywać, stosujesz dobre kosmetyki itp.

Re: walka ze zmarszczkami!

Kompleksowa pielęgnacja i dbanie o swój organizm to według mnie sposób na młody wygląd ;) tak jak wyżej wspomniane: zdrowa dieta, dużo wody, ćwiczenia – to na pewno wpłynie pozytywnie na wygląd. Do tego oczywiście odpowiednie kosmetyki, nawilżające, dobrane do cery – wypróbuj np. krem pod oczy rose revita eveline – bardzo ładnie rozjaśnia te okolice i niweluje zmarszczki. No i według mnie należy też unikać słońca w nadmiarze. 

Re: walka ze zmarszczkami!

o tak, ten krem pod oczy od eveline faktycznie jest spoko, tak jak i inne kremy od nich, mam ich kilka. No i ja bym jeszcze na koniec dodala, żeby mimo wszystko duzo się uśmiechać i po prostu być szczeliwym bo szczesliwy człowiek wyglada mlodziej ;) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: walka ze zmarszczkami!

też stawiam na polskie firmy, lubię bielendę a na zmarszczki chyba pomoże maseczka gold detox ta detoksykująca maska metaliczna do cery dojrzałej i wrażliwej?

Re: walka ze zmarszczkami!

Anti Aging Floslek, serdecznie polecam

Re: walka ze zmarszczkami!

Jeszcze Happy Per Aqua Floslek!

Re: walka ze zmarszczkami!

Wypróbuj sobie serum na zmarszczki o nazwie dermorevital firmy eveline, ono mi bardzo pomogło, nie miałam wprawdzie zmarszczek głębokich, ale zaczęły mi się pojawiać kurze łapki i zmarszczki pod oczami, starszne… jak na razie zmarszczki są mniej widoczne, co mnie cieszy.

Re: walka ze zmarszczkami!

Zmarszczki to nie najważniejszy problem, wiotczenie skóry to większy kłopot.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: