Tatuaże-forma ozdoby.

  • 2011-09-04, o 17:21
  • 97
  • 38 317
  • 27
  • 52

bardzo mi sie podoba, od dawna sie nad nim zastanawiam

Re: Tatuaże-forma ozdoby.

Mam już mały tatuaż, na karku :)

Re: Tatuaże-forma ozdoby.

Bardzo mi się podobają. Zamówiłam sobie właśnie przez internet w edibazzar.pl taki mały motyw kwiatowy na nadgarstek :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tatuaże-forma ozdoby.

Zastanówwmy się czy tatuaż to forma mody czy ozdoby? Bo dla mnie raczej to pierwsze, a jak wiadomo moda po jakimś czasie znika,zmienia się a tatuaż pozostanie. To wbrew pozorom dosyć poważna decyzja.

Re: Tatuaże-forma ozdoby.

Lagenko nie zawsze to tylko moda. Oczywiście większość osób tatuaże robi bo im się to podobają, bo kwiatek albo motylek fajnie wyglądają. Mi osobiście tatuaże podobały się od zawsze, ale nigdy nie zrobiłabym sobie go dlatego bo taka jest moda. Moim zdaniem tatuaże powinny mieć głębszy sens i przekaz. A nie powinny być robione by podobały się komuś. Jeśli ktoś robi sobie na twarzy gwiazdki bo tak jest fajnie to trochę słabo, ale jeśli ktoś decyduje się by upamiętnić kogoś albo jakieś wydarzenie nie uważam, że jest to kwestia mody i znudzi się po roku czy dwóch. A nawet jak moda na tatuaże minie nie będzie żałował tego, że go ma. 

Re: Tatuaże-forma ozdoby.

Prawda . Zgadzam się z przedmówcą .dla mnie tatuaż to właśnie jakiś głębszy przekaz . Czegoś ważnego , jakiegoś wydarzenia . Pamiętać też trzeba , że jak się juz robi tatuaż , to zrobeniu jego samego sę tak na prawde nie kończy ... czemu ? Bo też musi się nam dobrzezagoić . taki tatuaż trzeba dobrze pielęgnować . Ja ostatnio znalazłam do pielęgnacji bardzo fajny kosmetyk , a fajny bo jest w 100 % naturalny . Nie ma żadnych parabenów . Taki tattoo butter  ( który notabene zamówiłam na usunięto reklamę ) ma mieszanke maseł róznego rodzaju . Shea , morelowe i jeszcze jakieś . Na pewno ma tez olej kokosowy ;) A on sam już świetnie nawilza;)

Re: Tatuaże-forma ozdoby.

Również popieram przedmówcę odnośnie sensu tatuaży. Mi podobają się delikatne i zalezy w jakim miejscu. nie lubię ordynarnych i bardzo rzucających się w oczy. Ale delikatny w formie napisu np. na stopie lub przedramieniu bardzo mi się podobały. Ja osobiście nie mam tatuażu ale myslę właśnie o delikatnym na stopie.Nie wiem czy się zdecyduję, ponieważ bardzo boję się tego bólu.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: