Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

  • 2013-01-28, o 19:57
  • 80
  • 30 267
  • 54
  • 69

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

Dbać o siebie, i używać kosmetyki odpowiednie do swojego wieku

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

Podzielam zdanie poprzedniczek, dbałość o cerę w każdym wieku, zmyty makijaż wieczorem, maseczki algowe i duzo uśmiechu ;)

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

Makijaż 

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

przede wszystkim unikać słońca - bardzo niszczy skórę. No i często się uśmiechać ;)

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

No nie wiem, jak od tego uśmiechania się mam kurze łapki, ale nie potrafię się nie śmiać i nie umiem być poważna. Już od dawna na to stosuję odpowiednie kosmetyki, teraz lift bielendy, taki ekspresowy korektor zmarszczek jest na to bardzo dobry. :D

pielęgnacja skóry, ruch i zdrowe odżywianie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

Naturalną rzeczą jest, że niezależnie od tego jak bardzo dbamy naszą skórę, z wiekiem będzie się ona starzeć. Oczywiście są różne sposoby, aby spowolnić ten proces, lub zredukować skutki starzenia się skry jakimi są zmarszczki, czy różne przebarwienia i niedoskonałości skóry. Ja osobiście korzystam z zabiegów medycyny estetycznej u pani doktor usunięto reklamę i jestem bardzo zadowolona z efektów. Zmarszczki zostały zredukowane, a skóra jest odświeżona i wygląda promiennie, dzięki czemu odjęłam sobie kilka lat ;) 

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

Z upływem lat /jestem sporo po 30stce/ przekonuję się, że to jednak sen najbardziej wpływa na to jak wyglądam, na stan mojej cery, na "otwartość" mojego spojrzenia, na mimikę i wyraz twarzy. No i na stan mojego umysłu :) Jeśli jestem wypoczęta nie potrzebuję za dużo makijażu, po prostu lepiej wygądam. Jeśli jestem niewyspana każdy makijaż wygląda ciężej niż zwykle, a powieki stają się bardziej opadające. Także polecam - sen - jedynym jego kosztem jest czas. :)

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

Dobry, spokojny sen to podstawa. Masz rację w 100%.

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

Według mnie najważniejsza jest zbilansowana dieta oraz sen, macie rację. Oprócz tego odpowiednio dobrany makijaż robi swoje.  Kluczowe jest nawilżenie skóry i złuszczanie martwego naskórka. Mogę polecić krem do twarzy i ciała extra soft eveline, poradził sobie z moją przesuszoną skórą.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: