Jakie kosmetyczne olej wybrać do pielęgnacji skóry?

  • 2017-09-21, o 19:04
  • 21
  • 5 391
  • 12
  • 16

Jakie kosmetyczne olej wybrać do pielęgnacji skóry?

Jakie kosmetyczne olej wybrać do pielęgnacji skóry?

Re: Jakie kosmetyczne olej wybrać do pielęgnacji skóry?

Zależy od Twojej skóry. Np z konopii lub lawendowy jest dobry na niedoskonałości, kokosowy fajnie nawilża, migdałowy również jest fajny

Re: Jakie kosmetyczne olej wybrać do pielęgnacji skóry?

ja lubie olejek w kremie z zielona oliwką, chciaż jak mialam produkty z olejem kokosowym takze byłam zadowolona 

Re: Jakie kosmetyczne olej wybrać do pielęgnacji skóry?

szczerze polecam olej konopny. Sama używam zamiast kremu na noc. Jest lekki i szybko się wchłania, nie zapycha porów. Skóra po nim jest taka delikatna :) ogólnie staram się rezygnować z kremów na noc na rzecz właśnie naturalnych produktów

Re: Jakie kosmetyczne olej wybrać do pielęgnacji skóry?

olejek arganowy

:)

Re: Jakie kosmetyczne olej wybrać do pielęgnacji skóry?

Niedawno kupiłam fajny olejek do ciała od Bielendy z serii japan beauty. Zawiera olejek cacay i konopię, bardzo dobrze sprawdza się na mojej skórze. Ogromny plus za zapach, który jest tak przyjemny, że olejek wykorzystujemy z mężem do masażu :)

Re: Jakie kosmetyczne olej wybrać do pielęgnacji skóry?

Do cery najlepiej dobrać na podstawie jej typu- w internecie jest sporo zestawień jaki olej do jakiej cery. A dużo olei kupisz na stronach półproduktami kosmetycznymi- tam też są opisane dokładnie.

Z kolei do ciała możesz kupić gotową mieszankę olei ;) 

Re: Jakie kosmetyczne olej wybrać do pielęgnacji skóry?

olej arganowy, można go dodawać do kremu

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie kosmetyczne olej wybrać do pielęgnacji skóry?

Olej lniany jest bardzo dobry do pielęgnacji zewnętrznej i wewnętrznej :)
K.K.

Re: Jakie kosmetyczne olej wybrać do pielęgnacji skóry?

Bardzo lubie olejki z Bielendy, świetny jest dla mnie zwłaszcza ten zmysłowy olejek multifazowy. Ma trzy główne zastosowania - wygładza, regeneruje i nawilża i faktycznie robi to skutecznie :D

Re: Jakie kosmetyczne olej wybrać do pielęgnacji skóry?

rycynowy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: