Dermatologiczny problem na ciele - rany i blizny.

  • 2017-08-15, o 19:02
  • 4
  • 3 040
  • 5
  • 4

Dermatologiczny problem na ciele - rany i blizny.

Witam.Pierwszy raz zakładam tu jakiś wątek, więc proszę o wyrozumiałość. ;)Od wielu lat towarzyszy mi nieprzyjemny problem (zwłaszcza na nogach poniżej kolan, na brzuchu i od czasu do czasu nasila się na pośladkach oraz ramionach). Problem dotyczy ran jakie się tworzą i nie wiem już jak sobie radzić.Lekarze w tym dermatolodzy nie poradzili sobie z moim problemem. Wciąż nie wiem jak pozbyć się nowo powstających ran. Z bliznami wiem jak sobie poradzić, niestety wciąż pojawiają się nowe "wypryski" i walka z bliznami jest bez sensu.Może ktoś miał podobny problem i udało mu się go zwalczyć.Problem się pojawia bez względu na porę roku czy nie wiadomo co. Depilacja też nie ma aczej na to większego wpływu.Mam nadzieję choć tu jakieś rozwiązanie znajdę.Ewentualnie znów alergologa odwiedzę (choć poprzednie badania nic nie wykazały).Pozdrawiam

Ja to ja i nikt inny.

Re: Dermatologiczny problem na ciele - rany i blizny.

koniecznie poszukaj dobrego dermatologa, a świeże blizny spróbuj smarować trybiotykiem, może to coś da?

Re: Dermatologiczny problem na ciele - rany i blizny.

Może to problem od wewnątrz? Może brakować czegoś w Twoim organizmie, przez co skóra sobie nie radzi. Również jest ona organem, więc do prawidłowej pracy potrzebuje odpowiednich składników odżywczych. Stan mojej skóry polepszył się po zastosowaniu spiruliny, poczytaj sobie: Spirulina.Dużo witamin i innych składników, w tym kwas GLA, który super działa na skórę :) Oczywiście konsultacja z lekarzem jest niezbędna, lecz można pomyśleć też w taki sposób. Pozdrawiam :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dermatologiczny problem na ciele - rany i blizny.

Miałam coś podobnego i pomogła wizyta u dermatologa, odpowiednie maści i tabletki.

Re: Dermatologiczny problem na ciele - rany i blizny.

Na blizny najbardziej polecam olej kokosowy. Stosowany codziennie naprawdę pomaga zwalczać różne blizny
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: