Co warto robić pielęgnując twarz

  • 2012-12-04, o 20:29
  • 171
  • 63 550
  • 94
  • 104

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

U mnie najważniejsze jest oczyszczanie. Rano i wieczorem dokładnie przemyć twarz płynem micelarnym. W innym razie zaraz mam wysyp wyprysków...

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

U mnie najważniejsze jest oczyszczanie. Rano i wieczorem dokładnie przemyć twarz płynem micelarnym. W innym razie zaraz mam wysyp wyprysków...

2017-08-13 21:16:50 autor ogk

 

Mam to samo! Wystarczy, że pójdę spać bez umycia twarzy najzwyczajniej w świecie po prostu zasnę a w ciągu następnych dni już mam cały wysyp nowych wyprysków do leczenia :(

K.K.

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

regularny peeling

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

oczyszczanie i nawilżanie

moja kosmetyczka z Fiuu Fiuu Day Spa pani Paulinka, ocenia kondycję mojej twarzy i proponuje odpowiedni zabieg. Zawsze po zabiegu moja twarz jest odżywiona i pełna blasku. Dlatego do niej wracam

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Przede wszystkim odpowiednie nawilżenie cery i tu mogę polecić krem, który sama stosuję - La Roche-Posay Toleriane Ultra. Nie zawiera parabenów i barwników, utrzymuję nawilżenie przez cały dzień i poprawia wygląd skóry. 

Nika25

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Ja mam cere tlusta, sklonna do tradziku. U mnie podstawa to dokladne oczyszczenie przed nalozeniem makijazu i matowienie cery, zeby sie potem ie swiecila :/ Bardzo wazne sa maseczki gleboko oczyszczajace, najczesniej stawiam na glinke chociaz ostatnio bylam zachwycona weglowa maska (nawet brudna umywalka byla warta efektu). Plyn micelarny rozniez mam z dzialaniem redukujacym sebum a takze przeciwtradzikoweym, uzywam z serii zielona herbata od bielendy i jak dla mnie to jeden z lepszych plynow micelarnych.

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

peelingi, maseczki oraz nakladac kremy ochronne

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

na mokotowskiej w salonie Fiuu Fiuu korzystam z zabiegów na twarz! Zawsze zespól jest przygotowany i profesjonalnie podchodzi do każdego klienta.

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

nakladac kremy ochronne

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: