Szczoteczka do twarzy

  • 2017-09-21, o 08:55
  • 3
  • 3 288
  • 4
  • 3

Szczoteczka do twarzy

Hej dziewczyny, Od jakiegoś czasu zastanawiam sie na d kupnem szczoteczki do twarzy. Przejrałam juz wile i wpadło mi w oko kilka propozycji:

usunięto reklamę!

Co o tym myślicie? Może ktoś z was miał do czynienia z takim urzadzeniem. Licze na wsze sugestię.

Re: Szczoteczka do twarzy

wydaje mi się ze szzoteczka moze podrazniac skóre jak nie umiemy jej dobrze wukorzystywac...xd

Re: Szczoteczka do twarzy

To zdecydowanie najlepszy sposób, żeby dokladnie oczyścić twarz, takie szczoteczki nie mogą zrobić krzywdy, przecież są do niej przeznaczone, poza tym są różne końcówki. Ja stosuję taką i bardzo sobie chwalę, w końcu mam spokój z zaskórnikami. Do tego używam maseczek węglowych i jest super, duża poprawa. Wypróbujcie sobie maseczkę w płachcie od eveline i plastry na nos, u mnie się sprawdziły.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Szczoteczka do twarzy

Jest ok pod warunkiem, że jest miękka, fajną alternatywą są też myjki silikonowe lub po prostu rękawice myjące. 

:)

Re: Szczoteczka do twarzy

Odkąd zakupiłam szczoteczkę do twarzy moja cera zmieniła się nie do poznania. Taki mały niewinny gadżet, ale nie wyobrażam sobie teraz bez niego już pielęgnacji skóry twarzy :)
K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: