krem pod oczy

  • 2017-09-04, o 18:23
  • 14
  • 6 950
  • 11
  • 14

krem pod oczy

polecicie mi coś? mam 20 lat i nie chce żadnego przeciwzmarszczkowego czy inne przeciwstarzeniowe rzeczy,

q.

Re: krem pod oczy

nie stosuje

Re: krem pod oczy

Ziaja ma kilka dobrych w swojej ofercie, np kojący ze świetlikiem albo rozjaśniający cienie z bławatkiem, zwykły krem pod oczy z serii kozie mleko :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: krem pod oczy

Używam ziaja. Najlepszy i nie taki drogi

Re: krem pod oczy

Witam wszystkich na forum :) Akurat jeżeli chodzi o krem pod oczy,to poelcam bazować na tych z naturalnym kolagenem, które nie tylko mają właściwości nawilzajace, ale pomogą pozbyć się sinców oraz efektu opuchniętych oczu, co u mnie osobiście jest udręką...

Re: krem pod oczy

Floslek

Re: krem pod oczy

Floslek Krem pod oczy z luteiną i świetlikiem lekarskim

K.K.

Re: krem pod oczy

Nie polecam Ziaji ze świetlikiem bo nie dość że nie działa to w dodatku oczy od niego niesamowicie szczypią 

Re: krem pod oczy

Mogę polecić krem pod oczy rozświetlający eveline z serii rose revita, doskonale współgra z makijażem, u mnie się bardzo dobrze sprawdził.

Re: krem pod oczy

Wcześniej stosowałam zwykła maść z witaminą A z apteki, teraz przerzuciłam się na Hyaluron Clinic krem jest na okolice oczu i powiek, dobrze nawilża, jest przeciwzmarszczkowy.

Re: krem pod oczy

Ja pod oczy akurat używam  kremu remescar bo mam problem z workami i cieniami pod oczami. Tak to bywa jak się siedzi godzinami  w pracy przed monitorem a potem nie dosypia bo dziecko w nocy wstaje :D pewnie to znacie. No ale na worki jest niezawodny 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: