Balsamy podtrzymujące opaleniznę

  • 2012-05-22, o 11:52
  • 80
  • 39 079
  • 40
  • 60

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

sok marchwiowy i możesz zastosowac jakiś delikatny samoopalacz aby nadac lekki odcień,bo teraz mocna opalenizna nie jest hot, ja po lecie miałam magic bronze z bielendy, był w pance to fajnie sie rozprowadział i w moim przypadku podpasował bo odcień nie był intensywny a bardzo delikatny

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

sok marchwiowy i możesz zastosowac jakiś delikatny samoopalacz aby nadac lekki odcień,bo teraz mocna opalenizna nie jest hot, ja po lecie miałam magic bronze z bielendy, był w pance to fajnie sie rozprowadział i w moim przypadku podpasował bo odcień nie był intensywny a bardzo delikatny

2016-01-30 12:23:31 autor ellabellaa11

 

Zgadzam sie, sama go ostatnio uzywalam kilka razy, bo wybieralam sie na wesele i nie chcialam wygladac jak corka młynarza. Efekt jest bardzo delikatny, zlocisty, mega naturalny. Skora wyglada zdrowo ;)

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Nie znaM

nie zuywalam

Nie znam

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

spróbuj takiego niebieskiego z DAX COSMETICS, nie jest drogi, ślicznie pachnie i utrzymuje opaleniznę bardzo długo plus mega nawilża skórę

z ziaja polecam

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Fajną ofertę ma Floslek, polecam.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

ja uwielbiam z bielendy :)

Re: Balsamy podtrzymujące opaleniznę

Z tych balsamów, kremów brązujących lubbię bardzo to masło z Bielendy z serii Magic Bronze, wydajne, nadaje ładny koloryt i w dobrej cenie jest

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: