torebki

  • 2016-01-30, o 10:01
  • 28
  • 5 556
  • 22
  • 12

Mojekzaupy - tanie, dobra jakość, znane marki.

Re: torebki

Ja kupuje zazwyczaj w Mango:)

Re: torebki

Ja jestem bardzo zadowolona ze strony usunięto reklamę z której zamówiłam ostatnio torebkę typu "worek" Torby worki już kilka lat temu podbiły świat mody i zadomowiły się w nim na dłużej. Ten modny gadżet chętnie jest noszony przez celebrytki z pierwszych stron gazet, a także przez popularne blogerki modowe. Torebki worki to świetna propozycja dla kobiet, które noszą ze sobą wiele rzeczy i nigdy nie mogą ich pomieścić. Ten rodzaj torebek pasuje niemal do każdej stylizacji. Wszystko zależy od tego, czy zdecydujemy się na uniwersalną skórzaną torebkę, która świetnie komponuje się z różnymi ubraniami, czy może postawimy na torbę worek z materiału, która będzie pasowała do luźniejszej stylizacji. Hitem ostatniego sezonu są natomiast szare torby worki, które świetnie pasują do miejskiego stylu. Torebka którą kupiłam pasuje do wielu różnych stylizacji i wyróżnia się doskonałą jakością wykonania. Przyciąga uwagę perfekcją wykonania, cechuje się dużą wytrzymałością i swoistym pięknem. 

Re: torebki

Fabiola ma ładne :)

Re: torebki

Ja prawdę mówiąc nie lubię zmieniać torebek i przeważnie noszę jedną, uniwersalną. Moja obecna została akurat zakupiona w Reserved bodajże i mam nadzieję, że jeszcze mi posłuży.

Re: torebki

mam i to kilka, uwielbiam torebki

Re: torebki

Ostatnio kupilam ładna w croppie

Re: torebki

ja ciągle jakąś kupuje

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: