pytanie do Ladymakeup

  • 2011-07-16, o 13:00
  • 74
  • 33 535
  • 26
  • 40

Re: pytanie do Ladymakeup

super

piekny kolor

Fajne

ładny ten kolor

Re: pytanie do Ladymakeup

Dzień dobry! Podpowiedzcie, kiedy pojawi się https://www.ladymakeup.pl/sklep/paese-podklad-kryjacy-o-przedluzonej-trwalosci-00-porcelana.html">PAESE - Podkład kryjący o przedłużonej trwałości - 00 - PORCELANA

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: pytanie do Ladymakeup

Dara oczekiwany przez Ciebie produkt dostępny jest już na stronie sklepu https://www.ladymakeup.pl/sklep/paese-podklad-kryjacy-o-przedluzonej-trwalosci.html :D

Re: pytanie do Ladymakeup

Witam. Chciałabym zakupić podkładu MAP lecz nie wiem jakie są odcienie i do jakich innych podkładów pasują, może jest możliwość pomocy, gdyż nie mam możliwości sprawdzenia odcieni. Interesowałyby mnie takie odcienie jak np: INGLOT PERFECT HD 71 i 73 lub ELDW 1N1 oraz 2N1.

Wojtkowska

Re: pytanie do Ladymakeup

Witam. Chciałabym zakupić podkładu MAP lecz nie wiem jakie są odcienie i do jakich innych podkładów pasują, może jest możliwość pomocy, gdyż nie mam możliwości sprawdzenia odcieni. Interesowałyby mnie takie odcienie jak np: INGLOT PERFECT HD 71 i 73 lub ELDW 1N1 oraz 2N1.

2017-08-23 22:06:36 autor kaasiaa911211

 

Jeżeli chciałą byś mieć dobrze dobrany podkład proszę napisz maila na sklep@ladymakeup.pl z właśnie takim zapytaniem. Ważne byś w mailu podała podkłady które pasują ci odcieniem ale są w dostępne w ofercie sklepu ladymakeup.pl wtedy panie dobierające odcień będą miały jakieś odniesienie i porównanie (np Revlon, Maybelline, Bourjois czy EL itd) (talk) 

Re: pytanie do Ladymakeup

Witam! Czy wiadomo kiedy podkład Este lauder double wear 1w2 sand będzie ponownie dostępny w ofercie? Aktualnie jest brak w magazynie :(
K.K.

Re: pytanie do Ladymakeup

Witam! Czy wiadomo kiedy podkład Este lauder double wear 1w2 sand będzie ponownie dostępny w ofercie? Aktualnie jest brak w magazynie :(
K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: