Cellulit od czego się robi

  • 2015-12-26, o 22:58
  • 103
  • 33 693
  • 61
  • 73

Re: Cellulit od czego się robi

Zdrowa dieta i dobre kosmetyki. W tej drugiej kwestii polecam Cellu Lift Efektimy

cwiczenia Wam pomoga, anie jakieś kremy

Re: Cellulit od czego się robi

Floslek ma cudowne rzeczy na cellulit, koniecznie wypróbuj

Re: Cellulit od czego się robi

Ćwicz i pij dużo wody 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cellulit od czego się robi

Z braku ruchu

duzą rolę tutaj również odgrywa genetyka i osobnicze skłonności.Zauważyłyśie,że niektóre dziewczyny pomimo tego, zę sa przy kości nie mają cellulitu? Sama jestem dość sczupła a cellulit nieestey mam i niekononiecznie mi się to podoba :(

Chociaż i tak jest o wiele lepiej niż wcześniej. Staram się codziennie ruszać, chodzić na spacerty No i bardzo pomogło mi serum Vialise na cellulit, które sprawiło,ze skóra jest gładsza, cellulit znika szybciej.

Przetestowałam wiele kosmetyków ale jeśli juz chcecie sobie kupić cos skutecznego to proponowałabym odpuścic sobie te wszystkie tanie drogeryjne smarowidła a zainwestować właśnie we Vialise. 

Re: Cellulit od czego się robi

Z braku ruchu

duzą rolę tutaj również odgrywa genetyka i osobnicze skłonności.Zauważyłyśie,że niektóre dziewczyny pomimo tego, zę sa przy kości nie mają cellulitu? Sama jestem dość sczupła a cellulit nieestey mam i niekononiecznie mi się to podoba :(

Chociaż i tak jest o wiele lepiej niż wcześniej. Staram się codziennie ruszać, chodzić na spacerty No i bardzo pomogło mi serum Vialise na cellulit, które sprawiło,ze skóra jest gładsza, cellulit znika szybciej.

Przetestowałam wiele kosmetyków ale jeśli juz chcecie sobie kupić cos skutecznego to proponowałabym odpuścic sobie te wszystkie tanie drogeryjne smarowidła a zainwestować właśnie we Vialise. 

2017-08-21 12:15:03 autor dassina

Zgadzam się

Re: Cellulit od czego się robi

pije dużo wody, ćwiczę a celulit jest nadal :( kremy, żele, rolle, co jeszcze? Taka natura? 

Re: Cellulit od czego się robi

Możliwe. Niektórzy są bardziej lub mniej narażeni na celullit :(

K.K.

Re: Cellulit od czego się robi

Polecam codzienne masaże okolice ud i pośladków. Ja po 2 tygodniach stosowania zauważyłam różnice.

Re: Cellulit od czego się robi

Z braku ruchu

duzą rolę tutaj również odgrywa genetyka i osobnicze skłonności.Zauważyłyśie,że niektóre dziewczyny pomimo tego, zę sa przy kości nie mają cellulitu? Sama jestem dość sczupła a cellulit nieestey mam i niekononiecznie mi się to podoba :(

Chociaż i tak jest o wiele lepiej niż wcześniej. Staram się codziennie ruszać, chodzić na spacerty No i bardzo pomogło mi serum Vialise na cellulit, które sprawiło,ze skóra jest gładsza, cellulit znika szybciej.

Przetestowałam wiele kosmetyków ale jeśli juz chcecie sobie kupić cos skutecznego to proponowałabym odpuścic sobie te wszystkie tanie drogeryjne smarowidła a zainwestować właśnie we Vialise. 

2017-08-21 12:15:03 autor dassina

Oj muszę się zgodzić Sama jestem tego przykładem. Niby szczupła ale jednak z cellulitem, który potrafi skutecznie zatruć życie ( kto ma to wie....). O serum Vialise tyle slyszałam, że chyba sobie w koncu kupię. Doradzisz gdzie zamawiałaś? Czy tam gdize kupowałaś stacjonarnie? 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: