Jakie modele sztucznych rzęs mi polecicie? EYLURE - NATURALS STARTER KIT - NR 020

  • 2017-07-25, o 14:28
  • 7
  • 3 246
  • 7
  • 6

Jakie modele sztucznych rzęs mi polecicie? EYLURE - NATURALS STARTER KIT - NR 020

Chcę zacząś przygodę ze sztucznymi rzęsami, najlepiej jakby dawaly naturalny efekt. Narazie wybrałam Demi i Demi Wispies z Ardell oraz set z Eylures nr 020, chociaż nie jestem do niego stu procentowo przekonana. 

q.

Re: Jakie modele sztucznych rzęs mi polecicie? EYLURE - NATURALS STARTER KIT - NR 020

Ja używam połówek Ardell 315 albo 318, które dają bardzo naturalny efekt 

:)

Re: Jakie modele sztucznych rzęs mi polecicie? EYLURE - NATURALS STARTER KIT - NR 020

Ja tez polecam kepki Ardell

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie modele sztucznych rzęs mi polecicie? EYLURE - NATURALS STARTER KIT - NR 020

Ardell kępki 

Re: Jakie modele sztucznych rzęs mi polecicie? EYLURE - NATURALS STARTER KIT - NR 020

Macie jakąś technikę aplikacji kępek? Kupiłam całe opakowanie, ale za nic w świecie nie potrawię ich przykleic ;/ czy to kwestia wpracy? Straciłam juz cierpliwość. ;/

Re: Jakie modele sztucznych rzęs mi polecicie? EYLURE - NATURALS STARTER KIT - NR 020

Ardell

Re: Jakie modele sztucznych rzęs mi polecicie? EYLURE - NATURALS STARTER KIT - NR 020

A ja polecam kępki z Ibra :)

Re: Jakie modele sztucznych rzęs mi polecicie? EYLURE - NATURALS STARTER KIT - NR 020

Demi Wispies  pięknie prezentują się w makijażu :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: