loreal colorista szary

  • 2017-08-21, o 10:41
  • 5
  • 5 791
  • 5
  • 5

loreal colorista szary

(MySpace)Czy na ciemnych ale naturlanych włosach kolor złapie? (think)

będzie ładnie szary ?

proszę o pomoc, zależy mi na wcześniejszej opinii, żeby nie skrzywdzić swoich włosów.(y)

Re: loreal colorista szary

nie mam pojęcia

Re: loreal colorista szary

nie mam pojecia

Re: loreal colorista szary

Sama nigdy nie robiłam sobie szarych włosów ale miałam już fioletowe i tęczowe więc co nieco wiem od fryzjera i z doświadczenia. Jestem szatynką i tu Cię pewnie zmartwię bo aby zafarbować moje włosy musiałam je rozjaśnić rozjaśniaczem na platynowy blond. Tym sposobem kolor wyjdzie taki jak na opakowaniu. Im ciemniejsze tym mniejszy efekt (albo wcale). A jasne kolory na ciemnych włosach no niestety raczej nie wyjdą. Plus możesz spojrzeć na opakowanie tej farby (z tyłu) pokazane jest na nim że do blondynek i ciemniejszego blondu farba się przyjmie. Niestety dla szatynek i brunetek nie zalecają tego koloru (szary). Plus z doświadczenia jak rozjaśnisz włosy rozjaśniaczem to niestety ulegną one pewnego rodzaju zniszczeniu. Moje rozjaśnione pasma są teraz jak to stwierdziłam "sztywne jak włosy lalki barbie" jeżeli wiesz o czym mówię. Powodzenia w podjeciu decyzji :D

Re: loreal colorista szary

Wydaje i się ze jeśli juz cos złapie to ze bedzie to ciemny szary :/

Re: loreal colorista szary

Będzie to raczej grafit, na pewno nie będzie to "pastelowy" szary, jaki można uzyskać na blond/rozjaśnionych włosach

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: