Korektor

  • 2017-08-18, o 19:09
  • 5
  • 2 023
  • 5
  • 4

Korektor

Hej,

chciałabym kupić ten kamuflaz https://www.ladymakeup.pl/sklep/kryolan-kolko-kamuflazy.html ale nie wiem jakie wariant wybrać. Mam cere mocną naczynkową i do tego przeogromne zasinienia pod oczami. Aż takie, że kultowy korektor z MUFE nie daje rady ich całkowicie zakryć.

Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, co powinnam wybrać?

 

 

Re: Korektor

Najlepszym wyjściem będzie napisanie maila do obsługi klienta ladymakeup. Panie tam pracujące bardzo dobrze dobierają kolory : sklep@ladymakeup.pl. Ewentualnie można zadzwonić 785 455 777.  Istnieje jeszcze możliwość zakupienia pojedyńczych wkładów z kamuflażami a nie całego kółka bo nie zawsze wszystkie z zestawienia będą ci pasowały :)

Re: Korektor

wiem tyle, że naczynka (i ogólnie czerwone przebarwienia) neutralizuje się kolorem zielonym, więc wydaje mi się, że którąś opcję z tym kolorem powinnaś wybrać. jeśli chodzi o zasinienia pod oczami to wybór korektora też zależy od ich koloru...

Re: Korektor

A czy ten korektor nie będzie za ciężki pod oczy? No chyba że ma on być stosowany tylko okazjonalnie, a nie na co dzień ;) 

Re: Korektor

No właśnie potrzebowałabym na codzień. Pracuję w banku, gdzie muszę mieć bezbłędny wygląd :(

Re: Korektor

Kamuflaż pod oczy może okazać się jednak zbyt ciężki. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: