Balasmy i olejki do ciała

  • 2015-03-20, o 09:05
  • 131
  • 45 223
  • 91
  • 105

Re: Balasmy i olejki do ciała

Miłość? Ja jestem zakochana w olejku kokosowym Efektimy.

Re: Balasmy i olejki do ciała

teraz na promocji w rossmanie kupilam kremowe serum bielendowskie, bardzo dobrze nawilża az jestem mile zaskoczona

Re: Balasmy i olejki do ciała

Ja lubię Evree

Re: Balasmy i olejki do ciała

teraz na promocji w rossmanie kupilam kremowe serum bielendowskie, bardzo dobrze nawilża az jestem mile zaskoczona

2017-08-25 12:49:20 autor rajkowska89

na tej promocji tez zaopatrzyłam się w kilka balsamów, najbardziej jestem zadowolona z balsamu CC z bielendy bo nie dość ze nawilża to jeszcze nadaje skórze łądny odcien opalenizny bez smug :)

Re: Balasmy i olejki do ciała

Fajne balsamy ma Floslek, u mnie przede wszystkim ten z opuncji i białej herbaty

Re: Balasmy i olejki do ciała

Bardzo lubię olejki do ciała oraz kosmetyki wyszczuplające z eveline, nie wiem czemu, ale bardzo przypadły mi do gustu zresztą tak samo jak ich kremy do rąk. Stosuję obecnie serum wyszczuplające, naprawdę daje radę.

Re: Balasmy i olejki do ciała

Mam suchą skórę. Olejki i/lub oliwki używam tylko po kąpieli, na wilgotną skórę. Czasem na suche nogi aby skóra lepiej/zdrowiej wyglądala.

Re: Balasmy i olejki do ciała

Ja lubię lirene :) Zawsze się u mnie sprawdzają.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balasmy i olejki do ciała

Mogę śmiało polecić dove! Uwielbiam ta firmę! :) jeśli chodzi o olejki to super też się sprawdza oliwka dla kobiet w ciąży z babydream, nie spotkałam lepszego olejku. Sklad cudowny, tak samo jak działanie :)
K.K.

alterra- grejpfrutowy olejek do ciała :) pisze że przeciw cellulitowi ale ja biorę ze względu na zapach, bo na cellulit nie pomoże ;P
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: