Ostatnia książka którą przeczytałaś?

  • 2017-08-19, o 16:41
  • 25
  • 7 174
  • 20
  • 23

Ostatnia książka którą przeczytałaś?

Ja dwa dni temu skończyłam czytać Pamiętnik Nicholasa Sparksa. Cienka, ale w kilku aspektach lepsza od filmu moim zdaniem. Dziś chyba zabiorę się za czytanie Zielonej Mili, bo zaczełam, ale nie skończylam :P 

q.

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

"what if, a co gdyby"

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

GNIEW  3 część trylogii Miłoszewskiego polecam wszystkie

UWIKŁANIE, ŹARNO PRAWDY, GNIEW

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

"Mężczyzna i chłopiec" Tony Parsons

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

"Kosmetyki naturalne DIY" Sokolovska Lena

 

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

niestety nic mi się nie udało

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

"Fałszywy książę" autorki niestety nie pamiętam (jakoś nigdy nie przykładam do nich wagi :p)

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

"Fałszywy książę" autorki niestety nie pamiętam (jakoś nigdy nie przykładam do nich wagi :p)

2017-08-21 10:31:08 autor jagodach

 

Jakiś czas temu próbowałam przeczytać tą książkę, ale dość szybko się poddałam. Nawet nie pamiętam, co mnie do niej zniechęciło. A jak się tobie podabała?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

"Fałszywy książę" autorki niestety nie pamiętam (jakoś nigdy nie przykładam do nich wagi :p)

2017-08-21 10:31:08 autor jagodach

 

Jakiś czas temu próbowałam przeczytać tą książkę, ale dość szybko się poddałam. Nawet nie pamiętam, co mnie do niej zniechęciło. A jak się tobie podabała?

2017-08-21 13:13:19 autor Moja

Patrząc na to, że "połknęłam" ją w niecałe dwa dni to musiała mieć ona w sobie to coś. Ogólnie bardzo fajna i interesująca jeżeli kogoś tak jak mnie interesuje / zainteresował motyw intrygi oraz rywalizacji na śmierć i życie. Choć główny bohater jak na razie nie wyróżnia się niczym to mam nadzieje, że w ciągu tej całej trylogi będziemy mogli obserwować jak dorasta :D 

Co cię w niej zniechęciło?

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

7 razy dzis mega ksiazka polecam 

Re: Ostatnia książka którą przeczytałaś?

"Dziewczyna z pociągu"- książka bardzo fajna. Trzeba się dobrze wczytać, żeby nie była niejasna. Przeplatane odczucia bohaterów wydarzeń może czasami dać niezłą karuzelę :)

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: