Czym mogę szybko i ładnie ozdobić swoje paznokcie ???

  • 2016-01-09, o 19:45
  • 36
  • 10 294
  • 25
  • 28

Re: Czym mogę szybko i ładnie ozdobić swoje paznokcie ???

syrenka, chrome effect, moonlight effect :P teraz widziałam modne stały się wzorki metodą kropkową. Niektóre dają naprawdę fajny efekt, a nie jest to trudne w wykonaniu :-) 

2016-11-15 13:40:40 autor AniaLadyMakeUp

 

Są przepiękne! Planuje zrobić sobie paznokcie z chrome effect:)

Re: Czym mogę szybko i ładnie ozdobić swoje paznokcie ???

dzisiaj próbowałam zrobic tzw. "sweterek" na paznokciu , jak na pierwszy raz wyszlo całkiem ok :D

Re: Czym mogę szybko i ładnie ozdobić swoje paznokcie ???

Heh ja też właśnie próbowałam sweterek kilka dni temu ;p tylko mam wrażenie, że jak nakładam top to trochę rozmywa mi się ten wzorek, a maluje go dwa razy. Może spróbuje następnym razem trzy :P 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Stemple są fajne tylko trzeba dobry sprzęt i wprawę. Jeśli chodzi Ci o zdobienia normalnych paznokci to można namalować na nich coś cienkopisem lub rapidografem lub lakierem z cienkim pędzelkiem. Albo po prostu kupić lakier o faktorze brokatu czy piasku

Re: Czym mogę szybko i ładnie ozdobić swoje paznokcie ???

Najszybciej to idź do kosmetyczki a ona wykona ci usunięto reklamę profesjonalne zdobienie paznokci.

Re: Czym mogę szybko i ładnie ozdobić swoje paznokcie ???

Moim ulubinym sposobem są stempelki. W ten sposób można bardzo łatwo uzyskać bardzo ciekawe i oryginalne wzory. Kupowałam ostatni stemple z usunięto reklamę . Wypróbowałam już na kulku koleżankach i były zachwycone! Oczywiście zaraz mi się odwdziączyły i sama takie noszę ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: