Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

  • 2013-12-01, o 02:22
  • 148
  • 48 450
  • 104
  • 118

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Polecam krotkie cwiczenia z mel b, serie po 10 minut a bardzo efektywne oraz masaze na ujernianie ciala i pozbywanie sie cellulitu. Ja takie masaze wspieram chlodzacym serum z bielendy, slim cellu corrector, ktory wlasnie bardzo fajnie napina skore i wygladza ja.

2017-06-10 10:35:14 autor niecroza84

o tak mel b jest super ;) zeby go jeszcze ujedrnic robie peeling(kocham arbuzowy z vegan friendly) + smaruje olejkami :)

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Też ćwiczę z Mel B, chociaż wydaje mi się, że lepsze i szybsze efekty dają treningi z obciążeniem. Do tego warto stosować kosmetyki wyszczuplające na przykład nocny koncentrat wyszczuplający z eveline jest dobry, bo wygładza, ale i napina.

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

liporadiologia bez żadnego wysiłku tylko to troszkę kosztuje, ale warto.

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Ćwiczeniami, najzdrowiej i najtaniej ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Może dobrym rozwiązaniem będzie zakup odpowiednich majtek reklama! Pokreślą każda pupe. Idealnie dopasowane do kształtu.

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

rowerek

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Ćwiczenia - wszędzie pełno nawet darmowych filmików jak to zrobić. Nie potrzeba wydawać kasy, A cellulit  i ujędrnienie - naturalne preparaty np olejek busajna mocno jest ujędrniajacy

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Myślę, że tylko ćwiczeniami :)

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

W necie jest mnóstwo ćwiczeń i można wybrać coś dla siebie. Moim zdaniem ćwiczenia plus wspomagająco dobry kosmetyk.

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

ćwiczenia z gumami lub obciążeniem

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: