Jak często się depilować/golić ?

  • 2013-09-27, o 22:56
  • 116
  • 55 882
  • 72
  • 96

Re: Jak często się depilować/golić ?

Ja golę maszynka raz na tydzień

Re: Jak często się depilować/golić ?

Ja nie moge uzywac ani depilatora a ni maszynek bo mam bardzo wrazliwa skore, wiec zostaje mi jedynie krem i to tez nie kazdy. Bardzo fajny jest vanity z bielendy z olejkiem rozanym, bo nie podraznia a wrecz koi skore. Wloski usuwa bardzo dokladnie i odrastaja duzo slabsze. Depiluje jak tylko czuje taka potrzebe, czyli jak nawet malutkie juz zaczynaja kłuc. 

Re: Jak często się depilować/golić ?

Ja nie moge uzywac ani depilatora a ni maszynek bo mam bardzo wrazliwa skore, wiec zostaje mi jedynie krem i to tez nie kazdy. Bardzo fajny jest vanity z bielendy z olejkiem rozanym, bo nie podraznia a wrecz koi skore. Wloski usuwa bardzo dokladnie i odrastaja duzo slabsze. Depiluje jak tylko czuje taka potrzebe, czyli jak nawet malutkie juz zaczynaja kłuc. 

2017-08-14 12:44:13 autor szalona20

rowniez zawsze kupuje te z vanity miałam juz z olejkiem rożanym i koszmirowy dotyk ;)

uwazam, że maszynka to strata czasu - przynajmniej dla mnie. nie mam kiedy codziennie stac i się golić. Chodze na depilację woskiem do Depilove, odrastające włoski się osłabiają a ja mam spokoj i nie musze pamiętać o nowych maszynkach :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak często się depilować/golić ?

golę maszynka raz na tydzień

Re: Jak często się depilować/golić ?

Depiluję się codziennie :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: