Warszawa Tarchomin/Białołęka dentysta

  • 2013-08-26, o 22:05
  • 49
  • 25 442
  • 43
  • 47

Re: Warszawa Tarchomin/Białołęka dentysta

Ja też nie mieszkam, ale dojeżdżam do stolicy. chodzimy z dziećmi do Bonelli Dental. To na Mokotowie. Naprawdę z czystym sumieniem polecam.

Re: Warszawa Tarchomin/Białołęka dentysta

A może być na woli? Polecam doktora Niesiobędzkiego z kliniki Impladent. Świetny jest. 

Re: Warszawa Tarchomin/Białołęka dentysta

Ja znam super dentyste, który co prawda przyjmuje na Bielanach na ul. Żeromskiego 1, ale warto się do niego wybrać, bo to specjalista jakich mało. Dr. Przemysław Lutostański.

Hejo wszystkim! Niepoprawna milośniczka przygód wita! 

Re: Warszawa Tarchomin/Białołęka dentysta

dobrze wiedzieć

Re: Warszawa Tarchomin/Białołęka dentysta

Jak dla mnie to centrum Demed jest bardzo dobrym miejscem - leczyłam tam kanałowo zeby i ładnie zobili. Szczerze mówiąc to juz u nich zostałam bo mi odpowiada ta klinika!

Re: Warszawa Tarchomin/Białołęka dentysta

nie moje okolice

Re: Warszawa Tarchomin/Białołęka dentysta

Corten Medic ma sporo placówek w Warszawie i świetnych stomatologów a poza tym jest możliwość umawiania wizyt online ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Nie znalazlam jeszcze takiego

Re: Warszawa Tarchomin/Białołęka dentysta

w warszawie wybór jest ogromny ale to czasami utrudniało mi zadanie... tylko że po przeprowadzce z wilanowa na mokotów nie zmieniłam dentysty, bo nie chciałam. wole dojeżdzać. W Well Now przyjmuje mnie super specjalista, który ma spore doświadczenie i super pozytywne nastawienie do pracy. Człowiek w ogóle nie czuje, że jest u dentysty, ja dzięki temu nie skupi się na strachu, a i tak zawsze po znieczuleniu nie czuję bólu. W kazdym razie robie regularne przeglądy a jak coś wyjdzie, to od razu doktor boruje. grunt to czuć się u dentysty komfortowo.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: