semilac hardi czy baza proteinowa z indigo?

  • 2017-07-31, o 00:23
  • 7
  • 11 525
  • 7
  • 7

semilac hardi czy baza proteinowa z indigo?

Miałam baze z indigo, kocham, kocham i jeszcze raz kocham. Właśnie mi się skończyła i chciałam zamówić nową, ale w sumie jestem ciekawa waszych opini. Może powinnam spróbować tego popularnego hardi? Czy zostać przy proteinowej? Pytanie do osób które posiadały obie bazy. Najlepiej jak podacie plusy i minusy tych baz, zwłaszcza hardi. Miałam kiedyś z neonail base extra i kompletnie się u mnie nie sprawdziła, wiec jak hardi jest podobny do niej obawiam się że też mi się nie sprawdzi.

q.

Re: semilac hardi czy baza proteinowa z indigo?

Semi Hardi to nie bazy, tylko lakiery hybrydowe o właściwościach żelu budującego. Można nimi przedłużać płytkę, ale każdy z produktów z tej linii wymaga bezwzględnie użycia bazy. Nie wolno ich stosować bezpośrednio na naturalny paznokieć. Przyznam, że z porównaniem nie pomogę, bo proteinowej z indigo nie znam. Mam harda, ale nie mam czasu siąść i sobie pazurów zrobić, za to koleżanka go sobie bardzo chwali. Jak sprawdzę na własnej "skórze" to mogę się podzielić wrażeniami. 

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: semilac hardi czy baza proteinowa z indigo?

Semi Hardi to nie bazy, tylko lakiery hybrydowe o właściwościach żelu budującego. Można nimi przedłużać płytkę, ale każdy z produktów z tej linii wymaga bezwzględnie użycia bazy. Nie wolno ich stosować bezpośrednio na naturalny paznokieć. Przyznam, że z porównaniem nie pomogę, bo proteinowej z indigo nie znam. Mam harda, ale nie mam czasu siąść i sobie pazurów zrobić, za to koleżanka go sobie bardzo chwali. Jak sprawdzę na własnej "skórze" to mogę się podzielić wrażeniami. 

2017-08-01 09:24:49 autor LipStick

No dobra, wiem że daje się pod hardi bazę, ale tak po prostu napisałam. nie musisz mnie pouczać bo znam się trochę na tych paznokciach, chciałam tylko się dowiedzieć jak się u innych sprawdza, a czepianie się o jedno słówko jest głupie. I napisałam że chcę opinię osób które miały oba produkty

q.

Re: semilac hardi czy baza proteinowa z indigo?

Ja szczerze powiedziawszy wolę bazę z Indigo, bo wydaje mi się, że hardi jest bardziej miękki. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: semilac hardi czy baza proteinowa z indigo?

Semilac

Re: semilac hardi czy baza proteinowa z indigo?

Dla mnie hardi. Mistrz 

Re: semilac hardi czy baza proteinowa z indigo?

hardi też lubię

Re: semilac hardi czy baza proteinowa z indigo?

Ja używam Semilac i jestemzadowolona

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: