Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

  • 2017-03-19, o 19:12
  • 18
  • 9 646
  • 16
  • 14

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

Kupowanie kosmetyków z Aliexpres to czysta loteria. Raz jedna partia będzie dobra, później nawet u tego samego sprzedawcy można się naciąć. Ogólnie kosmetyki wyrabiane w chinach nawet sami chińczycy nie stosują tylko stawiają na znane u siebie marki. Ogólnie trzeba wystrzegać się produktów bezmarkowych gdyż nigdy nie wiadomo gdzie i jak one powstały. Nie mówię, że kosmetyki z Aliexpres są nie dobre bo zapewne znajdą się wśród nich perełki ale duża ich ilość ma okropną jakość. Co do śluzu ślimaka polecam rozejrzeć się po sklepach internetowych oferujących popularne i sprawdzone azjatyckie marki. Obecnie jest tam wielki bum na właśnie zastosowanie śluzu ślimaka w składzie :o

2017-06-30 15:02:52 autor jagodach

Dokładnie, wolę dopłacić i być pewna, że najgorszym efektem będzie jego ewentualny brak, a ja obejdę się bez nieprzyjemności. :D

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

nie stosowałam

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

Szczerze to tez nie bylam przekonana na poczatku, ale trafilam ostatnio na krem i serum z taikej firmy, Molluscoo bojaze czy jakos tal, od lat walcze z tradzikiem i to pierwsza rzecz, ktora serio mi pomaga :O az sama jestem w szoku to nie sa tanie rzeczy, ale sa swietnej jakosci a takie z chinskich stron to nie wiem

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

na co zwrócić uwage przy wyborze najlepszego kremu ze śluzu ślimaka? Swoją droga zastanawiam się nad zawilżeniem twarzy jakimś zabiegiem kosmetycznym w salonie u specjalisty. Polecicie coś?

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

Ja jestem sceptyczna do sluzu slimaka jakos nei zauwazylam po takich kremach roznicy;/

Alicja :)

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

Polecam, u mnie działa, mam krem do twarzy i balsam do ciała. Dobrze nawilża skorę już przy małej ilości.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

L'biotica ma wspaniałą maskę ze śluzem ślimaka, genialna sprawa. Twarz odżywiona i nawilżona jak nigdy!

Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

Obecnie kosmetyki ze śluzem ślimaka cieszą się bardzo dużą popularnością, sama skusiłam się na krem wygładzający zawierający ten składnik. Mam Royal Snail Eveline, nie był drogi, także nie miałam jakichś wielkich nadziei, ale muszą przyznać, że naprawdę działa – wygładza, nawilża.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: