odżywka do paznokci

  • 2010-11-13, o 01:38
  • 251
  • 115 572
  • 55
  • 116

Re: odżywka do paznokci

teraz najlepsza to unglax - ja najbardziej lubię tą z ceramidami i wapniem. moim paznokciom bardzo to pomogło, mimo że były w pewnym momencie beznadziejnym przypadkiem! 

2016-12-29 12:15:53 autor Sandra

 

musze wyprobowac bo nie używałam
2017-01-01 19:33:34 autor dianaa

Warto! Daj znać jaki efekt u Ciebie był. :)

Re: odżywka do paznokci

Ja używam z Eveline 8 w 1.

Re: odżywka do paznokci

Od bardzo dawna new nails. Nie ma żadnych problemów, płytka zdrowa, w odpowiedniej kondycji, fajnie odmieniona, ale wiadomo przecież, że paznokcie przede wszystkim wymagają systematyczności i tak się dopiero odmienia ich płytkę. A tak mogą pękać i nie tylko...

Re: odżywka do paznokci

ja korzystam z odżywki od opi, to gel break i widze, że zniknęły mi przebarwienia już, a co najważniejsze, już nie mam takich kruchych paznokci. teraz aby do świąt i będę miała zdrowe mocne paznokcie.

Re: odżywka do paznokci

Ja mam total Repair z Bielendy Płynne szkło. Wahałam się pomiędzy tą odżywką a odżywką z Eveline 8w1, ale ostatecznie za wyborem Bielendy zadecydował brak formaldehydu w składzie, o czym producent wyraźnie informuje już na opakowaniu. Na razie jest dobra, ale jak dla mnie trochę za długo schnie.

Re: odżywka do paznokci

Skusilam sie na ta total repair o ktorej zuzka pisala, nawet nie mialam  pojecia ze bielenda ma odzywki do paznokci. Wzielam wlasnie ze wzgledu na ten brak formaldehydu, bo wczesniej mialam eveline 8 w 1 i byla masakra :/ Niemoglam znalezc plynnego szkla, wiec wzielam zloto i jestem bardzo zadowolona, ze na paznokciu mam taki lekko mleczny odcien i swiecace drobinki zlota :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: odżywka do paznokci

ja nadal korzystam z odżywki od opi, to gel break zniknęły mi przebarwienia już, paznokcie widocznie stały się mocniejsze i nie boje sie już że paznokcie nie będą odbudowane.

Re: odżywka do paznokci

Wibo z kreatyna i miodem jest fajna 

Re: odżywka do paznokci

ja używam 8 w 1 i jest według mnie rewelacyjna J paznokcie są po niej jak skała, nie do zdarcia. No i ta cena jest – nie powiem – bardzo przyjemna J Miło jest wydać na dobrą odżywkę jakieś 10 złotych zamiast np. 40 ;)

Re: odżywka do paznokci

Wibo z kreatyna i miodem jest fajna 

2017-04-25 17:27:40 autor Sandra11

 

nie używałam jeszcze
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: