Puder idealny poszukiwany!

  • 2016-07-31, o 19:37
  • 94
  • 30 782
  • 64
  • 61

Re: Puder idealny poszukiwany!

Może nie 'puder idealny', ale ja korzystam z kosmetyków mineralnych Annabelle Minerals, najczesciej kupuje ich podkłady rozświetlające, ale z tego co widziałam to mają taką mnogość różnych kosmetyków, że na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie!

:* ^^

Re: Puder idealny poszukiwany!

Cera twarzy jest tak indywidualna zależnie od osoby, że naprawdę trudno mówić o pudrze idealnym :) Ja ostatnio używam Fixing Powder z wibo i jestem zadowolona, ale każda musi przekonać się sama ;) Tu niestety najlepiej sprawdza się metoda prób i błędów.

Puder ryżowy z ecocery

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

podobno z wibo jest dobry

Re: Puder idealny poszukiwany!

Posiadam oba zarówno z Ecocery puder jak i z Wibo. W przypadku mojej cery gdy używam Ecocery to makijaż jest super matowy przez długi czas ale nie wiem może jest dla mnie za ciężki czy coś bo z bliska mocno widać nienaturalną fakturę tego pudra na buzi. Co do Wibo to nie tworzy on takiej nieestetycznej warstwy ale też matowi na krótszy czas niż jego poprzednik. I w sumie sama nie wiem jak to teraz wypośrodkować (think)

Re: Puder idealny poszukiwany!

Puder ryżowy z ecocery
2017-10-26 15:58:46 autor Sandra11

 

Mam go i dla mnie jest za słaby

Dla mnie najlepsze są pudry transparentne. Zakochałam się w Tokyo z Bikora :)

Re: Puder idealny poszukiwany!

pudry ryzowe są okej, aczkolwiek mi dłuzej na buzi utrzymuje się annabelle mineralny, z ryzowym mialam wrazenie rowniez zbyt jasnej cery

Re: Puder idealny poszukiwany!

puder z paese fajny 

Re: Puder idealny poszukiwany!

U mnie super sprawdza się puder mineralny z Annabelle minerals :)

http://ominzus.pl/biuro_rachunkowe_ksiegowa-walbrzych/ - księgowa Wałbrzych
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: