Żółte odcienie podkładów?

  • 2017-07-16, o 13:19
  • 9
  • 4 929
  • 7
  • 8

Żółte odcienie podkładów?

Mam problem z podkładami. Mam ich sporo i na pierwszy żut oka są dla mnie odpowiednie, jednak chyba się utleniają i efekt końcowy jest taki że moja tważ jest różowa a szyja wyraźnie wpada w żółty odcień. Mozecie mi podac tylko nazwe formy a jakis sobie juz dobiorę. No nawet revlon 150 wygląda u mnie różowo

q.

Re: Żółte odcienie podkładów?

Wydaje mi się, że Makeup Revolution The One może mieć jakiś żółty odcień, który możesz mieszać z podkładem. Bourjois Healthy Mix ma wg mnie fajne, żółte odcienie.

Re: Żółte odcienie podkładów?

A gdybyś spróbowała podkładów z Este lauder? Tam jest wyraźny podział kolorystyczny na ciepłe, różowe, neutralne tony :)

K.K.

Re: Żółte odcienie podkładów?

Rimmel ma fajne zolte podklady

Re: Żółte odcienie podkładów?

bourjois hm jest zolty

Re: Żółte odcienie podkładów?

A gdybyś spróbowała podkładów z Este lauder? Tam jest wyraźny podział kolorystyczny na ciepłe, różowe, neutralne tony :)

2017-07-16 23:10:01 autor Amante

 

Już od dłuższego czasu myślę nad zakupem jednego z nich

q.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Żółte odcienie podkładów?

Loreal True Match ma żółte tony 

:)

Re: Żółte odcienie podkładów?

Wydaje mi się, że Makeup Revolution The One może mieć jakiś żółty odcień, który możesz mieszać z podkładem. Bourjois Healthy Mix ma wg mnie fajne, żółte odcienie.

2017-07-16 22:59:44 autor comfortinnending

musze wyprobowac 

Re: Żółte odcienie podkładów?

próbowałeś mieszać odcienie, by uzyskać właściwy kolor

Re: Żółte odcienie podkładów?

próbowałeś mieszać odcienie, by uzyskać właściwy kolor

2017-07-29 11:41:08 autor volgasvet

Mieszałam cały czas, było leie, ale nie iealnie i tylko dream velvet soft-mate hydratng foundation z maybelline mi sie sprawdza bez odznaczania  

q.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: