jaki odcień?

  • 2015-05-04, o 19:57
  • 45
  • 24 594
  • 34
  • 33

Re: jaki odcień?

Witam, 

chciałabym zainwestować w te podkłady i zacząć malować nimi klientki. I tutaj pojawia się problem - które z odcieni są najpopularniejsze i będą najlepszym wyborem "na początek". Chciałabym zaproponować kobietką świetny jakościowo produkt, naczytałam się sporo pochwał dla tych podkładów, tylko nie wiem jakie kolory wybrać. Czy ktoś pomoże? Podpowie?

A może polecacie jakiś inny podkład na "specjalne okazje"? 

Re: jaki odcień?

Nie wiem

Re: jaki odcień?

Żółty

Re: jaki odcień?

Nie potrafie pomoc 

Re: jaki odcień?

Ok, a kto mi podpowie który odcień jest najbliższy odcieniom revlon Colorstay 180 i 220??

Jaki kolor na poziomie Revlon CS 180?

Re: jaki odcień?

Do Revlona 180 najbardziej zbliżony będzie 2NB.

Re: jaki odcień?

Poproszę o dobranie odcienia. Dotychczas używałam: Lumene Matt Control nr 0 - chyba najlepiej dobrany odcień dla mnie, Revlon Colorstay Combination/Oily 110 ivory. Miałam też Catrice All Matt 010, ale wydawał się być delikatnie zbyt żółty i ciemniał, Dermacol 208- na lato wydaje się być troszeczkę zbyt jasny.

Re: jaki odcień?

Zamówić próbki możesz

Re: jaki odcień?

Witam Chcialabym skorzystac z darmowej wysylki ale potrzebuje porady jesli chodzi o odcien podkladu MAP. Jestem blada caly rok;) dla porownania podam ze revlon buff jest dla mnie troche za ciemny. Zastanawiam sie miedzy 1nb a 1b jesli chodzi o MAPa. Moze Pani odniesc te kolory do revlonu i do podkladu lasplash kolor najjasniejszy. Dziekuje
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: