Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 179
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

każda operacja to ryzyko i niestety ale tu macie poważną ingerencję w ciało, ryzyko zakrzepu, krwotoku, przecięcia mięśni, jak dla mnie to za dużo żeby ryzykować. Ja rozumiem zmniejszać bo np kręgosłup wam siada, ale powiększać i ryzykować dla większego rozmiaru to nie dla mnie :) chyba bym bardziej postawiła na jakieś kosmetyki albo kremy ujędrniające, które mają fitoestrogeny. Czytałam na https://naturalnemetody.pl/powiekszanie-biustu/ że to może naprawdę pomóc bo przecież od estrogenów rosną piersi, a fitoestrony to ich roślinny odpowiednik :) kiedyś stosowałam jakiś preparat z soją i troszkę miałam jak by bardziej "napuchnięte" piersi. Pytanie tylko czy takie efekt jest stały, czy np kupując taki krem musimy nim ciągle się smarować, żeby utrzymać efekt :) korzystała któraś z was może z takich kosmetyków?  

Ja bym się bała aż tak skomplikowanej operacji :(
K.K.

Re: Powiększenie biustu

Każda operacja niesie ze sobą jakieś ryzyko i gdybyum miała dobrowolnie poddać się jej, nie zdecydowałabym się. To jest ibngerencja w nasz organizm i nawet gdybym marzyła o powiększeniu biustu, nie zdecydowałabym się. Kilka razy przeszło mi przez myśl zmniejszenie biustu, ale też nie zdecyduję się na to. 

Re: Powiększenie biustu

nie zdecydowałabym się

Re: Powiększenie biustu

ja również nie zdecydowałabym się

Re: Powiększenie biustu

każda operacja to ryzyko i niestety ale tu macie poważną ingerencję w ciało, ryzyko zakrzepu, krwotoku, przecięcia mięśni, jak dla mnie to za dużo żeby ryzykować. Ja rozumiem zmniejszać bo np kręgosłup wam siada, ale powiększać i ryzykować dla większego rozmiaru to nie dla mnie :) chyba bym bardziej postawiła na jakieś kosmetyki albo kremy ujędrniające, które mają fitoestrogeny. Czytałam na https://naturalnemetody.pl/powiekszanie-biustu/ że to może naprawdę pomóc bo przecież od estrogenów rosną piersi, a fitoestrony to ich roślinny odpowiednik :) kiedyś stosowałam jakiś preparat z soją i troszkę miałam jak by bardziej "napuchnięte" piersi. Pytanie tylko czy takie efekt jest stały, czy np kupując taki krem musimy nim ciągle się smarować, żeby utrzymać efekt :) korzystała któraś z was może z takich kosmetyków?  

- 2017-07-25 17:59:23 autor l3jdi

 

Zgadzam się z Tobą, dużo w telewizji o tych operacjach nadają i niestety czasami to się kończy bardzo źle. Szkoda na własne życzenie potem dostać komplikacji w pogoni za większym rozmiarem... Ja kiedyś korzystałam przez tydzień, ale zabrakło mi cierpliwości i nie doczekałam efektów :P Niedługo szykuję się na drugą próbę. Trwałość rezultatów chyba zależy od konkretnego produktu i jego składu, trzebaby wybrać sobie konkretny krem, czy suplement i poszukać opinii od osób które korzystały z konkretnej marki. 

Re: Powiększenie biustu

ooo to nie dla mnie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększenie biustu

i dla mnie tez niee, ale staram się dbac o biust i stosuję krem z bielendy seria sexi look ;)

Re: Powiększenie biustu

sama bym się nie zdecydowała

Re: Powiększenie biustu

nie zdecydowałabym się

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: