manicure hybrydowy

  • 2015-07-30, o 21:15
  • 93
  • 42 731
  • 68
  • 68

Re: manicure hybrydowy

ja uwielbiam hybrydy i tylko te używam

Re: manicure hybrydowy

ja narazie zrobilam sobie przerwe, po zelach moje paznokcie sa w opłakanym stanie :(

Re: manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest świetny, zarówno jeśli chodzi o wygodę, trwałość jak i wpływ na same paznokcie (a raczej brak negatywnego wpływu ;) ) Od dłuższego czasu korzystam z Neo nail i jestem bardzo zadowolona. Dobra jakość i ładne kolory :)

Re: manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest świetny, zarówno jeśli chodzi o wygodę, trwałość jak i wpływ na same paznokcie (a raczej brak negatywnego wpływu ;) ) Od dłuższego czasu korzystam z Neo nail i jestem bardzo zadowolona. Dobra jakość i ładne kolory :)

2017-07-04 11:25:50 autor selina88

 

o tak zgadzam się

Re: manicure hybrydowy

nie korzystam, bo okropnie mialam po hybrydzie zniszczone paznokcie. teraz korzystam z colorgeli od opi, ktore utrzymują się do 3 tygodni i przede wszystkim nie mam kłopotów z rozdwojoną i popękaną płytką

Re: manicure hybrydowy

nie korzystam, bo okropnie mialam po hybrydzie zniszczone paznokcie. teraz korzystam z colorgeli od opi, ktore utrzymują się do 3 tygodni i przede wszystkim nie mam kłopotów z rozdwojoną i popękaną płytką

2017-07-04 19:36:49 autor nataszkkka

 

Problem z płytką musi wynikać ze źle zrobionego manicure. Jeśli wszystko robisz tak, jak zaleca producent to nie powinno być problemów. Ja od dłuższego czasu robię non stop hybrydę lakierami Neonail a płytka jest nienaruszona. :)

Re: manicure hybrydowy

Z tą płytką to przeważnie dziewczyny za mocno spiłują i wtedy są często problemy. A to wystarczy bardzo delikatnie. Dobrze, że są fora, gdzie można naprowadzić ze złej drogi ;)

Re: manicure hybrydowy

Zakładam bardziej żele niż samą hybryde

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: manicure hybrydowy

Mi na szczęście ładnie odchodzą więc nie mam takich zniszczonych. Z tego bardzo się cieszę. Nawet czasami jak zdejmę hybrydy to mam wrażenie, że są twardsze

Re: manicure hybrydowy

ja już ok. rok ciągle noszę hybrydę - nie wyobrażam sobie teraz wrócić do normalnego lakieru :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: