Czy uważacie że jestem dziwny bo jestem chłopakiem i się maluje?

  • 2017-06-04, o 21:41
  • 17
  • 6 909
  • 17
  • 16

Re: Czy uważacie że jestem dziwny bo jestem chłopakiem i się maluje?

dla mnie to dziwne, jesli masz problemy z cera to lepiej isc do dermatologa niz tuszowac niedoskonalosci przy uzyciu podkladow itp

2017-07-15 14:49:16 autor

Niw chodzi tu o tuszowanie niedoskonałości, a bardziej o jakieś mocniejsze makijaże.

Re: Czy uważacie że jestem dziwny bo jestem chłopakiem i się maluje?

tak jesteś dziwny. Rozumiem tuszowanie drobnych niedoskonałości w stylu jakiegoś pryszcza czy czegoś w tym rodzaju.

Re: Czy uważacie że jestem dziwny bo jestem chłopakiem i się maluje?

w dzisiejszych czasach już raczej nic mnie nie zdziwi...

Re: Czy uważacie że jestem dziwny bo jestem chłopakiem i się maluje?

nie uważam tak

Re: Czy uważacie że jestem dziwny bo jestem chłopakiem i się maluje?

Każdy robi ze swoją twarzą na co ma ochotę - jeśli lubisz się malować i dobrze Ci to wychodzi to maluj się dalej. Ja jednak jestem z tego pokolenia, w którym mężczyźni i chłopcy raczej nie sięgali po kosmetyki kolorowe i raczej nie chciałabym, żeby mój mąż czy brat się malowali.

 

Blodka

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy uważacie że jestem dziwny bo jestem chłopakiem i się maluje?

Mi również nie przeszkadza to u innych. Gdyby była jakasz szczególna okazja to nie miałabym nic przeciwko, zeby zatuszować koretktorem sińce pod oczami partnerowi. Jednak nie wyobrazam sobie, by malował się na co dzień i byśmy dzielili się kosmetykami. A jeśli Ty się z tym dobrze czujesz to ok. Z drugiej strony dziwi mnie Twoje pytanie - skoro masz odwagę na taki krok jak make-up będąc mężczyzną, to chyba nei obchodzi się zdanie innych :) 

Re: Czy uważacie że jestem dziwny bo jestem chłopakiem i się maluje?

Zależy, jeśli to część Twojego wizerunku to ok

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: