Wizyta u ginekologa

  • 2012-04-16, o 15:51
  • 53
  • 26 699
  • 33
  • 49

Re: Wizyta u ginekologa

dziewczyny wizyty u ginekologa sa bardzo istotne, nie ma się czego bać a mogą zapobiedz wielu chorobom (znam kilka osób ktore w młodym wieku miały torbiele czy  guzy na jajnikach )

Re: Wizyta u ginekologa

Juz nie pamietam kiedy to bylo

Re: Wizyta u ginekologa

nie jest tak zle:))

Ja na pierwszej wizycie byłam u ginekologa i był tak miły i zabawny że po chwili po prostu strach minął :) Z kobietami - lekarzami może jest prościej ale one wychodzą z założenia, że nie masz się czego bać bo przecież "macie to samo" i często są opryskliwe. A na wizytę wcześniej i później i tak musisz iść, więc się nie martw, ja proponuję na spontana złap za telefon i zadzwoń bez zastanowienia bo tak to będziesz to przekładać w nieskończoność

Re: Wizyta u ginekologa

To trudne

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

nie taki diabeł straszny jak go malują.

Re: Wizyta u ginekologa

Uważam, że nie masz się czego bać. Słyszałam, że lepiej isc do mężczyzny a nie kobiety. Poza tym to jego praca, dla niego to nic dziwnego więc się nie denerwuj. Zawsze próbują jakos rozluźnić atmosferę, żeby pacjentka czuła sie swobodnie:)

zgadzam sie

Re: Wizyta u ginekologa

Mnie również przerażała wizyta u ginekologa, ale ja szłam specjalnie po pigułki anty, bo chciałam zacząć stosować antykoncepcję. Ginka przepisała mi Vines, ze względu na bardzo niską dawkę hormonów :) 

Re: Wizyta u ginekologa

chyba nikt nie lugi ginekologa. Ja tylko do kobiety

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: