Prezent dla chłopaka

  • 2015-11-28, o 13:02
  • 70
  • 15 346
  • 53
  • 57

Re: Prezent dla chłopaka

Ja byłbym zadowolony z elektronarzędzi.

Re: Prezent dla chłopaka

Zależy jaki mamy budżet. Fajne i niedrogie są zegarki AM :PM w aparcie je widziałam.

Re: Prezent dla chłopaka

w zależności od tego jakie pasje i zainteresowania. Coś dla duszy.

Re: Prezent dla chłopaka

Ja w ramach prezentu urodzinowego dla mojego chłopaka zabrałam go na weekend na Kaszuby. Pojechaliśmy do takiego bardzo fajnego osrodka usunięto reklamę!! :)

Re: Prezent dla chłopaka

bardzo fajny prezent dla chłopaka to zegarek :D na 100% prezent będzie trafiony ;) możesz poszukać na e-zegarki.pl. Zawsze tam coś znajduję jak szukam prezentu dla bliskich, a czasem dla siebie też jakąś biżuterię zakupię, więc może i Ty coś dla siebie ogarniesz ;)

Re: Prezent dla chłopaka

Ja kupilam ostatnio golarkę z philipsa- byl bardzo zadowolony ;))

Re: Prezent dla chłopaka

Według mnie najważniejsze jest to, żeby dopasować prezent do jego preferncji, hobby itp. Np. mój Misiek uwielbia jeździć na motorze, więc jako dobra i kochana żona kupiłam mu rękawice na moto. Akurat znalazłam fajne i tanie na tej stronie : usunięto reklamę , więc starczyło mi jeszcze, żeby zabrać go do dobrej restauracji na pyszną, romantyczną kolację. (blush):P

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Może jakiś ładny portfel? :)
K.K.

Ja jestem fanką prezentów-przeżyć, jeśli chodzi o facetów. Mój niedługo dostanie przejazd superautem :D

Re: Prezent dla chłopaka

Ewentualnie można coś zaprojektować.... Chłopak na pewno doceni to, ze chcieliśmy mu sprezentować coś oryginalnego a nie coś oklepanego. 

Warto zajrzeć sobie tutaj:

USUNIĘTO REKLAMĘ

 

Nie wiem czy znacie sklep, ale można tam zaprojektować na przykład koszulkę, kubeczek czy czapeczkę Można również oczywiście wybrać spośród gotowych wzorów jeśli akurat nie macie pomysłu oraz nie wiecie co stworzyć. Jakościowo jest przy tym naprawde dobrze. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: