Zabrać hybrydy na miesięczny wyjazd?

  • 2017-06-01, o 14:39
  • 12
  • 6 521
  • 12
  • 11

Zabrać hybrydy na miesięczny wyjazd?

Na ponad miesięczny wyjazd. Oczywiście zrobię sobie paznokcie od razu przed wyjazdem, ale u mnie nigdy paznokcie nie przetrwają do dwuch tyodni. Nie wiem czy wziąć właśnie chociaż lampe, mały cleaner i aceton, jeden lakier, baze i top i reszte rzeczy potrzebnych zminimalizowanych do minimum..  Jakie jest wasze zdanie? Wy zabieracie? 

q.

Re: Zabrać hybrydy na miesięczny wyjazd?

Ja nie zabieram, ale jak wolisz przeciez:) Jesli masz miejsce i chcesz to vczemu nie :P

Re: Zabrać hybrydy na miesięczny wyjazd?

Na miesięczny wyjazd bym wzięła :)

K.K.

Re: Zabrać hybrydy na miesięczny wyjazd?

Uwielbiam pomalowane paznokcie, ale pewnie nawet nie znalazłabym czasu podczas wyjazdu na robienie mani, więc nie.

Re: Zabrać hybrydy na miesięczny wyjazd?

Ja bym wzięła zwykły lakier.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zabrać hybrydy na miesięczny wyjazd?

ja pewnie też zwykły lakier bym wzięła

Re: Zabrać hybrydy na miesięczny wyjazd?

Jeśli masz miejsce i ochotę to czemu nie. Poza tym jeśli wiesz, że paznokcie nie wytrzymają Ci więcej niż dwa tygodnie a chcesz je mieć pomalowane...to chyba nie ma pytania. Zwykly lakier niby też możesz wziąć, ale czy będzie chcialo Ci się co dwa dni malować od nowa? Wyjazdy to zawsze ciężka sprawa :) Baw się dobrze!

Re: Zabrać hybrydy na miesięczny wyjazd?

Ja bym nie zabierała, nie chciałoby mi się pewnie nawet robić paznokci na urlopie. Zrobiłaabym jednolitą hybrydę. Ewentualnie dobrałabym zwykły lakier w takim samym kolorze żeby maskować odrosty.

Re: Zabrać hybrydy na miesięczny wyjazd?

może na wakacjach w salonie manicure

Re: Zabrać hybrydy na miesięczny wyjazd?

Ja brałam ;) lampę miałam niedużą i nie zajęło to dużo miejsca :) 

Re: Zabrać hybrydy na miesięczny wyjazd?

Jeśli  nie  przezyjesz miesiąca bez nowych hybryd to bierz :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: