Trądzik ;/

  • 2011-02-10, o 12:15
  • 205
  • 99 131
  • 129
  • 125

Re: Trądzik ;/

cetaphil

Benzacne

Re: Trądzik ;/

Maseczki 

Re: Trądzik ;/

Z trądzikiem warto udać się do specjalisty, który określi z jakim rodzajem trądziku mamy do czynienia. Zasadniczo wyróżnia się dwa rodzaje: trądzik pospolity oraz różowaty. W przypadku tego pierwszego początkowe leczenie opiera się na maściach i kremach, jednak jeżeli to nie przynosi rezultatów - zapisuje się antybiotyk. Do leczenia trądziku różowatego warto oprócz kosmetyków z linii Acnerose - przeznaczonych do trądziku różowatego - włączyć specjalną dietę, która wyklucza słodycze, alkohol oraz produkty pochodzenia zwierzęcego.

Sprawdź http://alexjones.pl/aj/aj-inne/item/113200-dlaczego-acnerose-na-tradzik-rozowaty-to-dobry-wybor

Re: Trądzik ;/

Maseczki na zamówienie oraz maści,najlepiej udać się do specjalisty 

Re: Trądzik ;/

Ja próbowałam już różności, ale jak zaczęłąm uzywać żelu Effaclar  oczyszczającego do skóry tłustej i wrażliwej to od razu widać było poprawę. Żel fajnie oczyszcza skórę, która jest matowa, nie błyszczy się w ogóel, jak dla mnie to super

Re: Trądzik ;/

antybiotyk zineryt ;)

Re: Trądzik ;/

Dziewczyny, a robiłyście badania hormonalne? Trzeba ustabilizować hormony i wtedy cera się poprawia :) U mnie na szczęście jest co raz lepiej, a szczególnie teraz jak używam żelu Effaclar do codziennego oczyszczania twarzy rano i wieczorem. 

 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Trądzik ;/

@Marisol, u mnie ten żel to również hit! Nie wysusza i nie podraznia mojej wrażliwej skóry a działa tzn, oczyszcza buzię i matowi ją. 

Re: Trądzik ;/

Dokladnie - znalazłam w końcu żel oczyszczający, który reguluje wydzielanie sebum przy regularnym stosowaniu rano i wieczorem. Nie jest też jakiś mega drogi, bo ok 30 zł, a w promocji nawet można spotkać taniej. No i jest wydajny :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: