Jak zakryć zmarszczki ?

  • 2015-11-21, o 15:59
  • 51
  • 18 807
  • 39
  • 44

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Z własnego doświadczenia mogę powiedziec, że zmarszczki umalowane podkładem, korektorem czy czymkolwiek innym nie wyglądają zbyt dobrze. Oczywiście trzeba się malować, ale raczej ostrożniej niż nie mając zmarszczek. Jesli jednak mogę coś zaproponować to - znów z własnego doświadczenia - zamiast dumać nad tym, jak ukryć zmarszczki, radzę je wygładzić. Nie trzeba w tym celu uciekac się do medycyny estetycznej, ostrzykiwania i innych kosztownych, bolesnych zabiegów - wystarczy czasem znaleźć odpowiedni krem. U mnie cuda zdziałał LIftactive Supreme od Vichy i z mkijażem też jest łatwiej, jak zmarszczki są wygładzone ;) 

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

To racja z tymi zmarszczkami, ja skolei jestem już w tym wieku, że potrzebuję czegoś bardziej odpowiedniego, jakiś czas temu sięgnełam też po produkty Vichy ale z linnii Neovadiol, nawet stosuję cała gamę z tej grupye: na dzień Kompleks uzupełniający i na noc oraz serum, i muszę przyznać, że w moim przypadku daje to wymierne efekty ;), któraś z was stosuje te rzeczy? może możecie polecić coś jeszcze?

Lukka

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Niestety w pewnym wieku nie zakryjesz juz zmarszczek, a na pewno nie podkładem. Dlatego postanowiłam iść z tym problemem do specjalisty w klinice usunięto reklamę Lekarz medycyny estetycznej wypełnił moje zmarszczki kwasem hialuronowy, który wygładził oraz napręży moją skóre. Zdecydowanie młodziej wyglądam i nie muszę juz kryć swojej twarzy kosmetykami.

Wyznaczaj sobie cele i je realizuj...

bazą wygładzającą:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

to może lepiej wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej na zabieg (np. Regenyal) i tak się ich pozbyć? :) Wtedy ani specjalny makijaż ani photoshop nie będzie potrzebny.

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Z małymi zmarszczki poradzi sobie baza wygladzajaca

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

trudna sprawa ale też stawiam na gabinety

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

A jak dobrać odpowiednią bazę wygładzającą? Mam ten sam problem doskwiertający przede wszystkim na czole :( Ale ja bardziej myslałam o jakims zabiegu. Co myślicie o witaminie c albo o kwasie hialuronowym?

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Gabinety z medycyną estetyczną polecam albo dobrą bazę wygładzającą

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Ja pozbyłam się zmarszczek wokół oczu przy użyciu zabiegi Plasma IQ. Robiłam go w MTT Estetica i bardzo polecam. Widoczność zmarszczek się znacznie zmniejszyła i wyglada to bardzo naturalnie.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: