Sposoby na chrapanie ??

  • 2016-01-23, o 21:27
  • 45
  • 14 404
  • 36
  • 37

Re: Sposoby na chrapanie ??

ja na ali kiedyś widziałam taką maseczkę ściągającą twarz żeby nie chrapać. :D ale w sumie wątpię żeby ktoś to używał

Re: Sposoby na chrapanie ??

w aptece sa rozne spraye na chrapanie ;p

Re: Sposoby na chrapanie ??

Dokładnie jak pisze Renia23, mój facet stosuje snoreeza i doraźnie mu pomaga

Re: Sposoby na chrapanie ??

myślę, że nic nie pomoże. Korki w uszy dla drugiej osoby i cmokanie :D

Re: Sposoby na chrapanie ??

Snoreez jest dobry polecam :)

K.K.

Re: Sposoby na chrapanie ??

Testowaliśmy kiedyś jakieś tabletki czy aerozol ale to kompletnie nic nie dawało. Zatyczki lub faktycznie lekarz chyba tylko zostaje :D. 

Re: Sposoby na chrapanie ??

w aptekach sprzedawane są specjalne maski od chrapania

Re: Sposoby na chrapanie ??

 

Przeszukałam już cały internet by znaleźć jakiś sposób na chrapanie mojego męża. Mieszkamy razem rok a ja wciąż nie mogę przyzwyczaić się do jego chrapania. Staje się to dla mnie wręcz irytujące ponieważ zaczynam odczuwać coraz większe zmęczenie poprzez niewyspanie. Materac mamy bardzo dobry, powietrze w mieszkaiu regulowane mamy nawilżaczem. Zatem co może być nie tak? Jakie macie sposoby na chrapanie? Często budze się w nocy i budzę męża bym sama mogła spać. Wiem, że to samolubne ale jakie mam wyjście? Jak radzicie sobie z chrapaniem partnera w nocy? Czy próbowałyście stosować jakieś tabletki na chrapanie? Czy może sięgnełyście po pomoc jakiegoś specjalisty? Przeczytałam na stronie https://byc-zdrowym.pl/snoran-plus-recenzja-suplementu-na-chrapanie/ , że chrapanie może powodować bezdechy senne. Jest to bardzo niebiezpieczna przypadłość. Jestem więc jednocześnie zła na jego chrapanie ale jednoczesnie martwię się, że może przestać w nocy oddychać. Bardzo proszę, poradźcie coś bo sama się wykończę.. :( 

 

Re: Sposoby na chrapanie ??

Są środki na chrapanie, ale nie na każdego działają. 

Re: Sposoby na chrapanie ??

spanie na boku

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: