Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

  • 2015-09-20, o 12:24
  • 180
  • 50 957
  • 108
  • 134

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Ja kupuję buty marki DC, od lat nigdy się nie zawiodłam, buty są naprawdę dobrej jakości, cenowo też to fajnie wygląda. Kupuję buty na lata i lubię czuć się komfortowo w tym co mam na sobie dlatego wybralam tą markę. Mój najnowszy zakup to usunięto reklamę.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Bardzo rzadko. Zdecydowanie wolę robić zakupy w sklepach stacjonarnych, bo lubię przymierzyć ciuchy, sprawdzić, jakie są w dotyku i jak się mają do zdjęcia na stronie (a czasem różnie z tym bywa).

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

oczywiście, ale tylko w sprawdzonych sklepach albo tych z darmowym zwrotem :)

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Ja muszę przymierzyć i zobaczyć jak leży inaczej nie mogę :D Online zawsze istnieje ryzyko zamówienia złego rozmiaru albo ogólnie złej jakości produktu.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Ogólnie wystrzegam się kupna ubrań online gdyż kilka razy już nacięłam się co do złej jakości materiału i rozmiaru. Nie oznacza to jednak, że jak coś mi się spodoba to tego nie kupię. Kupowanie w internecie (nie mówię tu o sklepach online znanych sieciówek) daje nam możliwość wyróżniania się w internecie przykładowo kiedy kupuję rzeczy u osób szyjących na zamówienie albo z zagranicznych stron gdzie styl i asortyment jest kompletnie inny od polskiego. Jeżeli chodzi o kupowanie butów mówię zdecydowanie NIE. Ciężko mi cokolwiek dopasować stacjonarnie a co dopiero online O.O

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Niedawno kupiłam pierwszy raz buty przez internet. Trochę zeszło mi z zmierzeniem stopy i ustaleniem rozmiaru ale potem pasowały. Więc jak na razie pierwszy zakup udany :)

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Ja dosyć często robię zakupy przez nternet, jakoś gdy chodze po sklepach, to nic mi się nie podoba, w jak siedzę wygodnie w domu przed komputerem to dużo przyjemniej mi się wybiera. Czasem przeglądam też blogi modowe i artykuły tego typu usunięto reklamę , żeby znaleźć inspiracje i nowe pomysły na stylizacje. W galeriach handlowych za bardzo denerwują mnie ludzie i hałas.

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

ostatnio bardzo polubiłam

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

Tak, szczególnie buty

Re: Kupujecie buty, ubrania w sklepach online?

tak, bardzo często

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: